Paykasa Kart ile güvenli alışveriş

- Yorumlar

Vazgeçilmezlerimizin arasına giren internet, hayatımızın her alanında yer almaya başladı ve birçok ödeme işleminin internet üzerinden yapılabilmesine vesile oldu. Ödeme sistemlerinin internete taşınmasını olumlu yanlarıı olduğu gibi, olumsuz durumlar yaşanmasına da sebep olması mümkün. Olumsuz durumların başında, Türkiye’de faaliyet göstermeyen veya kurumsal muhattabı olmayan sitelerde ödeme yapmak durumunda kalmak yer alıyor.

Kart kullanıcılarının çoğunluğu bu sitelerle karşılaşma ihtimaline karşı kredi kartı bilgilerinin haklı olarak internette paylaşmaktan çekiniyor, bu nedenle internet üzerinden yapacakları alışverişlerde veya oyun sitelerinden alacakları hizmetlerde kart kullanmak istemiyor. İstenmeyen bu durumun artık bir çözümü var.

Sen de paykasa al, paykasanın sunduğu avantajlardan faydalan

Kredi kartı ve banka hesap bilgilerinizi internette paylaşmak zorunda kalmadan ödeme yapabilme olanağı sunmak üzere tasarlanan ve uzun süredir uygulanan paykasa hizmetinden faydalanarak, siz de huzurla internet üzerinden ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yeni nesil ödeme sistemi olan paykasa, günümüzde oldukça yaygın bir şekilde kullanılıyor ve kullanıcılarının sayısının daha çok artacak. Yaygın kullanıcı kitlesi ile dikkat çeken paykasa, müşterilerine eksiksiz hizmet vermeye devam etmeyi hedefliyor.

Ön ödemeli sahip olunan paykasa kart ile yaptığınız kadar harcama gerçekleştirebilirsiniz. Normal kredi kartının aksine paranız ve bilgileriniz tamamen güvende kalır. Paykasa kartı normal kredi kartından ayıran özellik; önceden ödeme yaparak sahip olunabilmesi ve yapılan ödemelerin tek seferde kullanılabilen online bir kredi kartı özelliği taşıyor olması.

Paykasa ile internetten yapılan alışverişlerin dışında, oyun sitelerinde de güvenle ödeme yapabilir, oynadığınız oyunların tadını çıkartabilirsiniz. Ödeme yapılan miktar kadar harcandığı için bilgilerinizin ve paranızın güvende olduğunu bilirsiniz. Paykasa kartındaki yapılmış olan ödeme tükendiği zaman, yeniden dilediğiniz kadar ödeme gerçekleştirebilir ve yaptığınız ödeme kadar harcayabilirsiniz.

Paykasa fiyatları, bütün ön ödemeli kartlarda olduğu gibi döviz kuru üzerinden satış yapar ve yapılan alışverişler Euro değerinde satın alınan fiyatlar üzerinden o günün döviz kuruna göre netleşir. Ödeme yapıldıktan sonra, verilecek olan 16 haneli sanal kart koduna sahip olunur ve sahip olunan sanal kart kodu ile internet siteleri üzerinden ödeme işlemleri güvenle gerçekleştirilebilir.

Tercih edebileceeğiniz paketler, 10 Euro’ dan başlayarak 500 Euro’ ya kadar çıkabiliyor. Böylelikle en az 10 Euro, en fazla ise 500 Euro değerinde paykasa kartına sahip olarak işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Paykasa kartlarında komisyon ücreti de çok azdır. Paykasa kartlara EFT, havale ya da diğer ödeme yöntemleri ile çok kısa süre içerisinde sahip olabilir ve 16 haneli sanal kart kodunu temin edilebilirsiniz.

Paykasa sahibi olmak isteyenler, ucuz paykasa fiyatları hakkında bilgi almak ve kart sahibi olmak için Paykasa.net adresini ziyaret edebilir.

x