Eski̇ Kartal fotoğrafları Kartal Beledi̇yesi̇’nde sergi̇lendi̇

- Yorumlar

Kartal Belediyesi ve Kartal Gönüllüleri işbirliği ile “Anılarla Kartal ve Yakacık” adlı fotoğraf sergisi Kartal Belediyesi’nde sergilendi.

Kartal Belediye binasında açılışı yapılan sergiye Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, Kartal Belediyesi Meclis Başkan Vekili Ali Ekber Şahin, Kartal Belediyesi CHP Grup Başkan Vekili Taner Özdemir, Kartal Belediye Meclis Üyesi Perihan Sevim, Kartal Gönüllüleri Başkanı Hülya Çimen, Kartal Belediyesi birim müdürleri, sivil toplum kuruşları temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Kartal’ın değişik açılarından çekilmiş 100 fotoğrafın bulunduğu sergi büyük ilgi gördü. Serginin açılışında konuşma yapan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay, ” Belediyemiz adına bu sergi mutluluk verici. Kartal Gönüllüleri’nin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Gerçekten özverili bir şekilde çalışıyorlar. Bu sergi, geçmişten geleceğe Kartal’ı yansıtıyor. Kartal’ın geçmişini en güzel fotoğraflarda görebilirdik. Bu konuda Çiçek Fotoğraf’a ve bu sergide katkısı olanlara çok teşekkür ederim” dedi.

Açılış töreninin ardından Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Fehmi Okay ve Kartal Günüllüleri Başkanı Hülya Çimen, Çiçek Fotoğrafçılık sahibi Asım Dikmen’e ve gazeteci Fethi Satıcı’ya teşekkür ederek katkılarından dolayı plaket takdim etti.

ESKİ KARTAL FOTOĞRAF SERGİSİ (4)

x