Kartal Mayıs ve Hazi̇ran’da sporun ve sanatın merkezi̇ olacak

- Yorumlar

Türkiye’nin dev gayrimenkul firmaları, Kartal Belediyesi’nin desteğiyle İstanbul’un yatırım değeri en yüksek ilçelerinden biri olan Kartal’ı, Mayıs ve Haziran ayında kültür, sanat ve spor etkinliklerinin üssü haline getirecek bir dizi etkinlik düzenleyecek. Kartal, Mayıs ve Haziran ayı boyunca pilatesten yogaya, paten yarışmalarından sanat sohbetlerine kadar her hafta sonu yeni bir etkinliğe sahne olacak.

Son yıllarda geliştirilen yeni gayrimenkul projeleri, bölgenin demografik gelişimi ve ulaşım alanındaki imkanları ile Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal; kültür, sanat ve spor çalışmalarıyla da ön plana çıkacak.

Pilatesçiler 22 Mayıs’ta Kartal Sahilinde Buluşuyor

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal’da kültür, sanat ve spor çalışmalarının ilki, Kartal sahil yolunda 22 Mayıs 2016 Pazar günü 10.00 – 11.00 saatleri arasında pilates workshop’ı ile gerçekleştirilecek. Sabah sporunu Kartal sahil yolunda yapmayı tercih edenler, ünlü Pilates Master Trainer ve Yaşam Koçu Melis Yengil’in pilates eğitimine katılma fırsatı yakalayacak. Melis Yengil’in direktifleriyle Kartallı sporcular, 1 saate yakın pilates yapacaklar.

Etkinlikler, 28 Mayıs Cumartesi günü 10.00 – 17.00 arasında Kartal Belediyesi Buz Pateni Tesisleri’nde düzenlenecek paten turnuvası ve 29 Mayıs Pazar günü yine Kartal sahil yolu Trabzonspor otobüs durağı arkasında bulunan çim alanda 10.00 – 11.00 arasında gerçekleştirilecek pilates antrenmanıyla devam edecek.

x