M1 Merkez Kartal AVM’de sömestr karnavalı

- Yorumlar

M1 Merkez Kartal AVM, Gençleri sömestr tatilinde bekliyor. M1 Merkez Kartal AVM’de 25 Ocak’ta başlayacak “Sömestr Tatili” nedeniyle 02- 03 Şubat 2013, Cumartesi ve Pazar günleri 14:00 ile 18.00 tarihleri arasında muhteşem bir ‘Karneval’ düzenleniyor.

M1 Merkez Kartal AVM bölgesindeki tüm öğrencilerin beklendiği “Karneval” da çocuklar için tiyatro gösterileri sihirbaz, jonglör, tahta bacak, yüz boyama, sosis balonla şekil yapımı gibi çeşitli oyunlar hazırlanıyor. Ayrıca, palyaço gösterisiyle balon şenliği de Sömestr Tatili boyunca devam edecek.

“Karneval” süresince okul sergilerine de yer verilecek. Örneğin; 24 Ocak-12 Şubat tarihleri arasında Balkanlar koleji öğrencilerinin yıl içerisinde oluşturduğu resim ve diğer eserler sergilenecek, ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

M1 Merkez Kartal AVM Müdürü Selçuk Koçak, “Karneval’i özellikle öğrenciler için tatil keyfi yaşasınlar diye düzenledik. Çocuklarımızı, gençlerimizi ve ailelerini Sömestr Tatili süresince M1 Merkez Kartal AVM’deki Karneval’da, Hayatın Merkezi’ne bekliyoruz. Hem eğlence hem kültürel etkinliklerle sömestri tatilinin tadına ancak M1 Merkez Kartal’da ulaşılır ” dedi.

x