Özcan Kızıltan Umut Dağıttı

- Yorumlar

Özcan Kızıltan, yaptığı yazılı açıklamada, ikinci yarının ilk haftasında Göztepe karşısında aldıkları 2-0 yenilginin istenmeyen bir sonuç olduğunu vurgulayarak, “Şartlar ne olursa olsun iyi başlamak istiyorduk ama kadro olarak oldukça eksik olduğumuz bir maçtı. Bu hafta kendi saha ve seyircimiz önünde oynayacağımız Manisaspor karşılaşmasını ikinci yarıya başlangıç maçı olarak düşünüyoruz. Manisaspor’u sahamızda yenerek ikinci yarıda yolumuza daha güvenli bir şekilde devam etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Lig sıralamasında sıkıntılı bir bölgede bulunduklarını hatırlatan Kızıltan, şunları kaydetti:
“En büyük hedefimiz, bu sıkıntılı bölgeden üst sıralara doğru çıkmak. Bunun için de kendi sahamızdaki bu önemli karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. Başarabilecek gücümüz, kalitemiz ve oyuncu grubumuz var. Oyuncularım ve ben kazanacağımıza çok inanıyoruz. Ligin ikinci yarısına gerçek anlamda Manisaspor karşılaşmasıyla başlangıç yapacağımızı düşünüyorum.”
Özcan Kızıltan, Manisaspor karşısında kart cezalısı olan Efecan Karaca ile sakatlığı bulunan Onur Nasuhoğulları’nın forma giyemeyeceğini belirterek, “Diğer taraftan, kadromuza yeni katılan Fahri Tatan, Zafar Babajanov ve Eze Vincent var. Onların lisans işlemleri de tamamlandı. Bazılarının antrenman eksikleri bulunuyor ama hepsinden durumlarına göre faydalanmaya çalışıyoruz” değerlendirmesini yaptı.

x