Kartal’da 5 Haziran’da paten turnuvası düzenlenecek

- Yorumlar

Kartal, hava sıcaklıklarının artmaya başladığı yaz aylarının ilk günlerinde spor, kültür ve sanat etkinliklerine sahne olmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen gayrimenkul firmaları, Kartal Belediyesi’nin desteğiyle düzenlediği etkinliklerle hafta sonları Kartallıları, güneşli ve açık havada sporla buluşturuyor.

Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal’da kültür ve sanat çalışmalarının yanı sıra pilates, yoga, paten ve yelken yarışmaları gibi sportif faaliyetleri içeren etkinlikler kapsamında 5 Haziran Pazar günü ‘Kartal Paten Turnuvası’ düzenlenecek.

Geçtiğimiz hafta sonu pilates dersleri ile başlayan etkinlikler, bu hafta sonu paten eğitmeni Bahadır Örs ile devam edecek. 5 Haziran Pazar günü 11.00 – 18.00 saatleri arasında Mehmet Ali Büklü Parkı’nda yer alan Buz ve Kaykay Pisti’nde Paten Dersim tarafından gerçekleştirilecek ‘Kartal Paten Turnuvası’nda, Slalom ve Agresif kategorilerinde yarışmalar yapılacak. Birbirinden çekişmeli yarışmaların gerçekleşeceği etkinlikte sıralamaya giren sporculara ödüller verilecek.

x