İSMMMO’da görev dağılımı açıklandı

- Yorumlar

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda (İSMMMO) seçimler sonrası oluşan yeni yönetim kurulu görev dağılımını yaptı.

Yücel Akdemir’in başkan olduğu Oda’da, Erol Demirel Başkan Yardımcısı, Orhan Sarıgene Oda Sekreteri, Cemile Kuzu ise Oda Saymanı olarak görev yapacak.

40 bine yakın üyesi ile Türkiye’nin en büyük akademik meslek örgütü olan İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda (İSMMMO) görev dağılımı yapıldı. 28-29 Mayıs’ta gerçekleşen seçimli genel kurul sonrası oluşan yeni yönetim kurulunun ilk toplantısında alınan kararlara göre; 23. dönem yönetim kurulunun görev dağılımı şöyle sıralandı:

“Oda Başkanı Yücel Akdemir, Oda Başkan Yardımcısı Erol Demirel, Oda Sekreteri Orhan Sarıgene, Oda Saymanı Cemile Kuzu, Oda Yönetim Kurulu Üyeleri; Ali Haydar Tunç, Gülgün Öztürk, Adem Çalışkan, İbrahim Balcıoğlu ve Turgay Kanarya.”

İSMMMO’dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Denetleme Kurulu’nun Başkanı Nadir Hikmet Güneş olurken üyeler Aysel Tümer ve Halil İbrahim Avcı’dan oluştu. Disiplin Kurulu’nun Başkanı Ayhan Çorapçı, üyeler ise Çiçek Yağmur, Mithat Erdoğan, Alim Karataş ve Taner Yüceur şeklinde sıralandı.

x