Kartal Beledi̇yesi̇ ri̇ti̇m grubu’ndan konser

- Yorumlar

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde eğitim alan Kartal Belediyesi Ritim Grubu, Soğanlık Kültür Merkezi’nde bir konser verdi.

Soğanlık Kültür Merkezi’nde Bilal Çatalçekiç’in eğitmenliğinde bir yıldır çalışmalarına devam eden grubun gösterisini Kartallılar ilgiyle takip etti. Gösteri, izleyici topluluğundan tam not aldı. Konsere Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve kardeşi Altan Öz, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gülcemal Fidan, Kartal Belediyesi Meclis Üyeleri; Av. Perihan Sevim, Halil Şener, Yılmaz Tuncer, Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Adem Uçar ve çok sayıda vatandaş katıldı. Konserin ardından öğrencilere teşekkür belgelerini veren Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, böylesine keyifli bir gösteriyi sundukları için öğrencilere ayrıca teşekkür etti.

Kartal Belediyesi Ritim Grubu

Soğanlık Kültür Merkezi’nde çalışmalarına devam eden Kartal Belediyesi Ritim Grubu çeşitli yaş gruplarından öğrencileriyle eğitime devam etmektedir. Grubun eğitmeni Bilal Çatalçekiç, aynı zamanda tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır. Kartal’da sanatı yaygınlaştırmak, tüm kitlelere ulaştırmak amacıyla yapılan kültürel ve sanatsal kurslar ücretsiz olarak yapılmaktadır.

x