Kartal Beledi̇yesi̇ Eski̇ Beledi̇ye Başkani Ali̇ Duranoğlu’ndan Başkan Altinok Öz’e zi̇yaret

- Yorumlar

Kartal Belediyesi eski Belediye Başkanı Ali Duranoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü makamında ziyaret etti.

1984-1989 yılları arasında Kartal Belediye Başkanlığı yapan Ali Duranoğlu’nun ziyaretinde Kartal’ın geçmiş yılları konuşulurken Başkan Altınok Öz, Kartal’da 7 yılda yapılan hizmetler ve hayata geçirilecek yeni projeler hakkında Duranoğlu’na bilgi verdi.

Kartal Belediyesi Eski Belediye Başkanı Ali Duranoğlu ve Başkan Altınok Öz, geçtiğimiz hafta Kartal’da gerçekleştirilen ‘Kartal’a Yatırım Geleceğe Yatırım Zirvesi’ ile ilgili de görüş alışverişinde bulunurken Ali Duranoğlu, konuşmacı olarak katıldığı zirvenin Kartal için çok yararlı geçtiğine işaret etti ve “Kartal’ın önü açık. Kartal, gelecekte İstanbul’un yeni merkezi” dedi. Zirveyle ilgili izlenimlerini paylaşan Başkan Altınok Öz, Kartal’a olan ilginin arttığını, hedeflerinin Kartal’ı kültür ve sanat alanında da İstanbul’un merkezi haline getirmek olduğunu söyledi. Başkan Altınok Öz, Duranoğlu’na “Sizlerin destekleri bizlere güç katıyor” dedi.

Kartal Belediyesi Eski Belediye Başkanı Ali Duranoğlu, Başkan Altınok Öz’e ilçede yaptığı çalışmalar için teşekkür ederek başarılar diledi. Başkan Altınok Öz de yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eski Başkan Ali Duranoğlu’na teşekkür etti.

x