Hamza Tozkoparan Yine Sosyal Medyayı Bombaladı

- Yorumlar

Kartalspor Başkanı Hamza Tozkoparan, yaptığı yazılı bir açıklama ile futbolcularına sosyal medya aracılığıyla yapılan eleştiri boyutunu aşan yazışmalara tepki gösterdi.

Tozkopran’ın özellikle bir taraftar derneğinin sosyal medya hesabı üzerinden başta Okan ve Yaser olmak üzere futbolculara dair yapılan açıklamalara gönderme yaptığı açıklaması şöyle:
Son zamanlarda yaşadığımız kötü gidişinde etkisiyle, sosyal medyada futbolcularımıza yönelik eleştiri boyutunu aşan yazılar görmekteyim.

Kartalspor kulübü başkanı olarak futbolcularımızın onurunu kıracak, onların performansını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir yazı ve yorumu onaylamadığımı söylemek isterim. Sosyal medyayı kullanan biri olarak, elimden geldiğince gelen mesajlara cevap vererek, taraftarlarımıza, Kartalspor u takip ederek bilgi almak isteyenlere değer verdiğimi gösterdiğime inanıyorum.

Her kişi ve kurumun eleştirilebileceği gibi Kartalspor un da eleştirilmesi doğaldır, ama bu eleştirilerin hakaret boyutuna ulaşarak futbolcumuzun, teknik ekibimizin, yöneticimizin ve hatta taraftarlarımızın onurunu zedeleyecek, onları olumsuz yönde etkileyecek şekilde yapılmasını kabul edemem. Taraftarlarımız bu sıkıntılı süreçte takımına, hocasına, yönetimine ve en önemlisi futbolcusuna her zamankinden fazla sahip çıkmalıdır.

Kartalspor kulüp başkanı olarak, dün olduğu gibi bugünde taraftarlarımızın da desteğiyle Kartalspor forması giyen bütün oyuncularımın sonuna kadar yanında olduğumu ve onlara sonuna kadar sahip çıkacağıma tüm kamuoyu nezdinde belirtmek isterim.

Hamza Tozkoparan
Kartalspor Kulüp Başkanı

x