Şampi̇yonlardan Başkan Öz’e zi̇yaret

- Yorumlar

Gelişim Ligi grup birincisi olan Kartal Belediyespor Genç Kız Voleybol Takım Kaptanı Gizem Çağırıcı ve Antrenör Yücel Gündüz, kupalarıyla beraber Kartal Belediyespor Klübü Başkanı ve Belediye Meclis üyesi Halil Şener, Kartal Spor Başkanı ve Belediye Meclis üyesi CHP Grup Başkanı Taner Özdemir ve Sosyal Yardım İşleri Müdürü Sedat Ertekin’le birlikte Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Başkan Altınok Öz, takım kaptanı Gizem Çağırıcı ve antrenör Yücel Gündüz nezdinde tüm takım sporcularını başarılarından dolayı kutlayarak “Alt yapıya çok önem verin, önce kendinizi geliştirin. Alttan gelen sporcular sizleri desteklesin ki dışarıdan sporcuya ihtiyacınız olmasın. Eğer bunu başarırsanız sizlerin önünde kimse duramaz. Kartal için mücadele edin. Çok çalışın. Yeteri kadar çalışırsanız ve altyapınız sağlam olursa başarılı olursunuz. Kartal Belediyespor Genç Kız Voleybol takımımızı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Kartal Belediyespor Genç Kız Voleybol takımı, 2015-2016 sezonunda Gelişim Ligi grup birincisi oldu. Tamamı Kartal ve civarında oturan ve yaklaşık 100 sporcudan oluşan Bayanlar Voleybol branşında ‘Minik Kız’, ‘Küçük Kız’, ‘Yıldız’, ‘Genç’ ve A takımları bulunuyor. 2015-2016 sezonunda Bölgesel Lig’de mücadele eden Kartal Belediyespor Genç Kız Voleybol takımı, önümüzdeki sezon 3. ligde oynamak için hazırlıklara başladı.

Öte yandan Antrenör Yücel Gündüz, Kartal Belediyespor Genç Kız Voleybol takımı için seçmelerin de devam ettiğini, katılmak isteyen sporcuların Kartal Belediyespor’a başvuruda bulunabileceklerini belirtti.

Başvuru irtibat numarası (0535 479 45 73 Antrenör Yücel Gündüz)

x