Kartal’da bankadan çektiği parayı Otomobilinin içerisine bıraktı 40 bin lirasından oldu

- Yorumlar

Kartal’da bankadan çektiği parayı Otomobilinin içerisinde bırakan bir şahıs, 15 dakikalık ihmalin ardından 40 bin liradan oldu. Şahıs otomobili terk ettikten sonra otomobilin camını kıran hırsızlar, parayı alarak kayıplara karıştı.

Kartal Yakacık Caddesi İspir Sokak’ta yaşanan olay, iddialara göre şöyle gelişti. Bankadan 60 bin lira para çeken Ömür İslam Akbulut, otomobili ile çalıştığı sokağa geldi. Paranın bir kısmını muhasebecisine götüren Ömür İslam Akbulut, paranın bir kısmını araçta bıraktı. Araçtan ayrıldıktan 15 dakika sonra otomobiline gelen Ömür İslam Akbulut, otomobilin camının kırıldığını ve kalan paranın alındığını gördü. Çevredeki bazı vatandaşlar da yaşanan olayı görerek polisi aradı. Zanlı ya da zanlıların hırsızlık olayını gerçekleştirdikten sonra lüks bir araçla olay yerinden kaçtıkları öğrenildi.

Olay üzerine sokağa gelen polis ekipleri, hırsızlığın gerçekleştiği otomobil üzerinde inceleme yaptı. Görgü şahitlerinin ifadesine de başvuran ekipler, otomobilde parmak izi çalışması yaptı. Olayın şokunu yaşayan Ömür İslam Akbulut, “Bankadan para çektik. Otoparktan aramızı aldık geldik buraya. Muhasebecime 10 bin lira para verdim. Arabamın camını kırmışlar müşterimdeyken. Olay bu şekilde oldu. 60 bin lira vardı. 20 bin lirası bulundu, 40 bin lirası yok. 10-15 dakika zaman kaybettim. Burada çalışıyorum” dedi.

Polisin zanlılarla ilgili araştırması sürerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı bildirildi.
IHA

2

3

4

x