Konusarakogren.com ile Fobilerinizin İngilizce Karşılığını Öğrenmek Çok Kolay

- Yorumlar

Konuşarak öğren sistemi öğrenciler, ev hanımları ama özellikle çalışanlar için çok önemli avantajlar barındırmaktadır. Oturduğunuz yerden ana dili ingilizce olan eğitmenler tarafından eğitim alabilir ve bu anlamda kendinizi günlük akışınızı hiç bozmadan geliştirebilirsiniz. Pratiğe dayalı bir eğitim sistemi, pratiklerle desteklerseniz hiç farkına varmadan kısa bir süre içerisinde akıcı bir İngilizceye sahip olabilirsiniz. Bu alanda sizi çok şaşırtacak ingilizce fobiler ve anlamları araştırmaları yapabilir ve öğrendiğiniz bu kelimeleri çeşitli cümle grupları içerisinde kullanabilirsiniz. Her insanın belirli korkuları vardır. Kaygılar bir nevi hayatın genel koşuşturmacası içerisinde çıkabilir, özellikle hayatımızın her döneminde farklı korkularımız ve fobilerimiz olabilir. Bazılarımızın yükseklikten, karanlıktan bazılarımızın ise değişik hayvanlardan korktuğunu biliyorsunuzdur. Ancak 13 rakamından korkan, sakaldan korkan hatta korkularından korkan insanları görünce mutlaka kendinizi daha normal hissedeceksiniz. Bu korkular yaşamanızı engelleyecek boyutlara ulaştığında ise mutlaka doktor desteği alarak tedavi sürecine geçilmelidir.

İngilizcede farklı seviyeler bulunuyor. Temel seviyeden orta düzeye geçen bireyler cümlelerin kullanımlarında daha da farklı incelikler kullanabilecektir.
Bunların arasında ingilizce güzel sözler arkadaşlara kısa kelimeler kullanarak seviyenizin yavaş yavaş ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Güzel sözler öğrenerek farklı kalıp kullanımları hakkında bilgi sahibi olabilmekte mümkündür. The language of friendship is not words but meanings- arkadaşlığın dili kelimeler değil anlamlardır. Bu şekilde cümleleri çoğaltmak mümkündür. Cümlelere kelime kelime anlam verildiğinde asıl maksadın anlaşılması zor olabiliyor. Bu nedenle bu tür kalıpların öğrenilmesi hangi kelime gruplarının nasıl bir anlama geldiğinin bilinmesi açısından da çok önemlidir. Ve oldukça faydalıdır. Konuşarak öğren sistemi içerisinde İngilizce öğrenmek çok kolay olacaktır. Dersler eğlenceli sohbetlerle devam etmekte ve ana dili ingilizce olan eğitmenlerin verdiği pratiğe dayalı derslerle İngilizce
eğitimi konuşma odaklı olarak sürdürülüyor. Bu da akıcı bir ingilizce için çok önemli bir temel olarak karşımıza çıkabiliyor.

Okullarda uzun yıllardan bu yana teorik ağırlıklı verilen dersler öğrencilere İngilizce konuşma anlamında pek bir şey katmıyordu. Bu nedenle artık genel olarak pratiğe daha çok önem veriliyor. Ancak dil eğitiminde süreklilik esastır. Sürekli tekrarlar ve İngilizce konuşmalar sayesinde konuşma alanında öğrenilenler unutulmaz. Her sınıfta mutlaka aktif bir öğrenci vardır. Ve dersin en koyu olduğu anda patlatılan bir espri ile ders kaynayabiliyordur. Herkesin öğrenciliğinde bu tür durumlar yaşanmıştır. Öğretmenin yaptığı uyarıları espri malzemesi olarak kullanan zeki öğrenciler klişe replikler ortaya çıkarabiliyor. Bu alanda eğlenceli bir yaz okumak için konusarakogren.com/blog/ingilizce-derslerinden-cok-alisik-oldugumuz-15-klise/ adresini takip edebilirsiniz. Bu adres içerisinde tüm zamanlarda en çok kullanılan klişe lafların gülümseyerek okuyacaksınız. Konuşarak öğren sistemi her alanda öğrencilerine avantaj sağlamaktadır. Eğitim programları öğrencilere göre hazırlanmakta bu nedenle öğrenciler dersi kaynatmak istediklerinde ingilizce konuşma mecburiyeti ile yine bir şeyler öğreceklerdir.

x