Ülkesinde ki kadınları hayattan bezdirip, Bodrum’da mankenlerle tatil yapan Suudi Prens gitti

Suudi Prensi Navaf El Saud’un, bu lüks ve gösterişli tatilinin kamuoyunun gündemine oturmasının ardından iki gün önce Bodrum’u terk ettiği ortaya çıktı.

Geçtiğimiz hafta Bodrum’a gelen Suudi Arabistan Prensi Navaf El Saud, yakınları ve konuklarıyla tatil yaptı.

Dünyanın en pahalı yatlarından birisi olan ‘Solandge’de 4 gün boyunca 10 mankenle birlikte tatil yapan ve Cennet Koyu açıklarına teknesini demirleyen Prens Navaf El Saud için geniş güvenlik önlemleri alındı.

Basına yansıyan fotoğraflarda yatın güvertesinde gün boyu bikinileriyle gezen 10 manken dikkat çekmişti.

Mankenler, çalan şarkılar eşliğinde yatta sık sık prens ve şeyhlerle dans edip eğlendi.

Prens Navaf El Saud, iki oğlu ve Savunma Bakanı Prens Muhammet Bin Salman bol bol su sporları yapıp jet-ski, su jeti ve bananaya bindi.

Korumalar, prens su sporları yaparken çevrede geniş güvenlik önlemi alındı.

Prens akşam yemeğini ise ailesi ve konuklarıyla Yalıkavak’taki lüks restoranlara giderek yedi.

Kraliyet ailesinin Bodrum’dan sonraki durakları Yunanistan’ın Mikonos, Tilos ve Patmos adaları olacağı, Türk medyasının tatil fotoğraflarını ve milyonlarca Euro’luk harcamalarını gündeme getirmesi üzerine Arap prensin, erkenden gittiği iddia ediliyor.

Prensin lüks yatındaki misafirleri arasında sayıları 10’u bulan ve Avrupalı oldukları iddia edilen modeller tatil yapıyordu.

HT Kulüp’ten Reşat Balcıoğlu’nun haberine göre, Prensin lüks tatili ve gösterişli harcamaları gündemden düşmeyince lüks yat rotasını Yunan adalarına çevirdi.

Suudi Arabistan Prensi Navaf El Saud, dostlarıyla beraber deniz ve güneşin tadını çıkardı.

Prensin bir haftalık Bodrum tatili süresince 200 bin Euro bahşiş dağıttığı, 1 milyon Euro’dan fazla para harcadığı konuşuluyor.

İşte çok konuşulan o yattan fotoğraflar…