Bülent Ecevit Kültür Merkezi Çürümeye Terk Edildi!

- Yorumlar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkezi’ni çürümeye terk etti. 2013 yılında Kartal bunları da gördü. Kartal için modern bir kültür merkezi olarak planlanan Bülent Ecevit Kültür Merkezi’nde rezalet diz boyu!

Sosyal medya ile bütünleşik bir gazete olduğumuz için vatandaşlarla iç içeyiz. Vatandaşlar bize sürekli bu tür şeyleri bildiriyor. WC bahanesi ile kültür merkezine uğradık ve olan biteni kaydettik.

Gördüklerimiz sonrası gözlerimize inanamadık. 2013’te böyle manzara olmaz. Bir kültür merkezi bu hale nasıl getirilir.FLAŞ FLAŞ FLAŞ Büyükşehir uyuyor mu?

Her yerde leğen ve sular leğenlerle toplanıp sokağa dökülüyor. Vatandaş diyor ki,”Kardeşim mimar dediniz İstanbul’un sorunlarını çözecek dediniz oyumuzu verdik Kadir Topbaş’a ama her yerde bir rezalet. Bir yana bakıyorsunuz tarihi surlar tinerci mekanı olmuş bir yana bakıyorsun kültür merkezinde leğenler. İBB uyuyor mu?”.

Kartal’lı cezalandırılmaya devam ediliyor!

Kültür merkezi neden Kartal Belediyesi’ne devredilmiyor? Yoksa Kartal’lı cezalandırılıyor mu?  Ana arterler, Kartal Meydanı ve eski kaldırımlar, son seçimlerden beri hizmet görmeyen neresi varsa hep İBB’ye bağlı! Kartal’lı neyin cezasını çekiyor? İBB neden Kartal’da hizmet vermiyor? Sahile konteyner tuvaletler kuruyorlar, ne kadar Kartal’ı kötü gösteren şey varsa Kartal’a yapıyorlar ama neden hizmet yapmıyorlar? Kartal’lı merak ediyor “Kartal neyin cezasını çekiyor?”.

Kültür Merkezi’nde leğen olur mu?

Kartal halkı şokta. Vatandaş diyor ki; “Bir kültür merkezinde leğen olur mu? Yağmur yağıyor ve leğenlerle akan sular toplanıyor. Bu çağda böyle bir şey nasıl olabilir? Bu İstanbul mu kültür başkenti oldu? Yıllardır Kartal’ın İBB’ye bağlı hiçbir alanında hizmet yapılmıyor.”

Kartal Halkı bunları sormakta halkı görünüyor. Ne zaman Kartal’a 3.sınıf ilçe muamelesi gösterilmekten vazgeçilecek. Kartal’lı Kazım’ın memleketi bunları hak ediyor mu? Kartal halkı bunları hak ediyor mu? Yorumu sizlere bırakıyoruz…

İşte rezaletin videosu

x