AKP’li gençten Kemal Kılıçdaroğlu klibi

Birçok kez hazırladığı AK Parti klipleriyle gündeme gelen Osman Doğan isimli partili genç, bu defa Artvin’de PKK saldırısına uğrayan CHP lideri Kemal Kılıçdardağlu için klip hazırladı. Klip kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Artvin’e giderken teröristler tarafından saldırıya uğrayan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na AK Parti ve MHP’den anında destek geldi. Hatta daha önceden AK Parti için hazırladığı kliplerle defalarca gündeme gelen Osman Doğan isimli genç ilk kez Kılıçdaroğlu için bir klip hazırladı. Doğan’ın hazırladığı “Hepimiz bu toprakların çocuğuz” klibinde; Kılıçdaroğlu’nun Yenikapı mitinginde okuduğu şiir eşliğinde miting görüntüleri, CHP konvoyuna düzenlenen saldırıları ve 15 Temmuz hain darbe girişiminde tüm halkın kol kola verdiği demokrasi mücadelesinin görüntülerine yer verildi.

CHP liderine destek için hazırlanan klibe birçok AK Parti’li genç de sosyal medyada destek verdi.

GÜRSEL TEKİN: HEPİMİZE SİYASET DERSİ VERDİ

Osman Doğan adlı AK Parti’li gencin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için hazırladığı klip, CHP’lilerden de övgüler alıyor. CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, klip için şu değerlendirmeyi yaptı:
“Bu kardeşimizi kutluyor, gözlerinden öpüyorum. Hepimize siyaset dersi verdi. Demokrasinin güçlenmesi için siyasal barışa ihtiyaç olan bir dönemde duygusal, içten bir klip hazırlamış. Kutluyorum. Bütün gençlerimize örnek oldu.”