Gazetecilere ”dijital medya eğitimi” imkanı

Medya Derneği, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğiyle 100 gazeteci ve gazeteci adayına “dijital medya eğitimi” verecek. Eğitime katılmak isteyenler, 14 Kasım’a kadar başvurabilecek.

Medya Derneği olarak, dijital medya eğitimiyle yeni teknolojilerin gazetecilik mesleğini de dönüştürdüğü bu dönemde başarılı olmak isteyen gazetecilerin sahip olması gereken temel bilgi ve becerileri onlara kazandırmak istiyoruz” diyen Ergürel, bu amaçla Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi işbirliğiyle ”Dijital Medya Okulu”nu hayata geçirdiklerini söyledi.

ERKEN KAYIT İNDİRİMİ

Eğitimin 17 Kasım’da başlayacağını ve cumartesi günleri 10.00-15.00 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi’nde yapılacağını belirten Ergürel, başvuruların, Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin ”busem.bahcesehir.edu.tr” adresindeki internet sitesi üzerinden 14 Kasım’a kadar kabul edileceğini kaydetti.

Ergürel, 2 Kasım’a kadar kayıt yaptıranların yüzde 15 erken kayıt indiriminden yararlanabileceğini ifade ederek, ayrıca, eğitimin son günü 22 Aralık’ta katılımcılara törenle ”katılım sertifikası” verileceğini bildirdi. Deniz Ergürel, ”Dijital Medya Okulu”nun 6 haftalık ücretinin 450 lira olacağını belirtti.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar