Evcil Hayvan İhtiyaçları İçin Petzimo.com’u Ziyaret Edin

Pet shop ürünlerinin satıldığı mağazaları bulmak her zaman kolay olmuyor. Evcil hayvan besleyen kişi sayısına göre bu mağazaların az olması, e-ticaret sektörüne doğru bir yönelime neden oluyor. Pet shop ürünlerinin online satış mağazası petzimo.com internet sitesi, bu ihtiyaca cevap veriyor ve birçok markanın mama, aksesuar, temizlik malzemelerini evcil hayvan sahipleri için satışa sunuyor.

Petzimo’dan dünyaca ünlü kaliteli markaların köpek ve kedi maması çeşitleri bir arada görüntülenebilir, köpek maması ve kedi maması fiyatları arasından bütçeye en uygun olanı seçilebilir. Hızlı bir hizmet ile kaliteli ürünleri evcil hayvan sahipleri ile buluşturan petzimo.com, evcil hayvan ihtiyaçlarını karşılıyor.

Petzimo.com’da ödemeler nasıl yapılır?

Petzimo.com’un 2 farklı ödeme kolaylığı bulunuyor. Siparişler telefonla ya da internet sitesi üzerinden yapıldığında kredi kartı bilgileri kullanılarak ödeme yapılabiliyor. Online ortamda verilen siparişlerde kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme fırsatından da yararlanılabilir.

Petzimo.com’dan sipariş verilen ürünler istenen adrese, özenli bir paketlemeyle teslim ediliyor. Web siteye üye olan tüm evcil hayvan sahiplerine 10 para puan hediye ediliyor. Ayrıca tüm Petzimo alışverişlerinin %2,5’i değerinde para puan anında üyelik hesabına yükleniyor. Para puanlar TL’ye dönüştürülerek Petzimo pet shop alışverişinde kullanılabiliyor.

Petzimo’dan kredi kartı ile yapılan tüm alışverişlerde peşin fiyatına 9 taksit fırsatı da var.

Alışveriş ne kadar güvenli?

Petzimo.com internet sitesinden kredi kartıyla yapılan alışverişlerde kredi kartı bilgileri ve diğer kişisel bilgiler, en son teknoloji ve en iyi servis sağlayıcıları ile güvenlik altında tutuluyor. Kişisel bilgiler hiçbir şekilde sitede kayıtlı kalmıyor.

Gerektiğinde alışveriş sırasında banka aracılığı ile telefonda sözlü olarak müşteri onayı istenebiliyor. Müşteriye ulaşılamadığında ise sipariş iptal edilebiliyor ve ödeme gerçekleşmiyor.

Evcil hayvan ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamanın en pratik yolu petzimo.com birçok popüler markanın bir arada olduğu, geniş yelpazede ürün çeşitliliği bulunan bir sanal pet shop mağazası. Bu sayede evcil hayvanlar, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürdürebiliyor.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar