Osman Özdemir’den İddialı Açıklamalar

- Yorumlar

Kartalspor teknik direktörü Osman Özdemir, Bolu’ya galibiyet düşüncesiyle geldiklerini söyledi.

Özdemir şöyle konuştu: “Göreve başlayalı üç hafta oldu. Bu üç haftalık süreçte kadro kurma anlamında yaşadığımız ufak tefek sıkıntılar var. Sakat oyuncular, cezalı oyuncular ve hafta içerisinde hastalık geçiren oyuncularımız oldu. Tabi bunlar mazeret değil ama maalesef tam takım çıkma şansını daha bulamadık. Bu hafta aynı sıkıntılarımız devam ediyor.

Ali Zitouni ve Onur Nasuhoğulları sakat olduğu için Gökhan Güney ve Ethem Pülgir’de cezalı oldukları için kadroda yer almayacak, bunlar bizim adımıza handikap. Biz hiçbir oyuncudan yoksun kalmak istemiyoruz, şuanda bütün oyuncularımıza ihtiyacımız var. İnşallah bundan sonraki haftalarda tam kadro çalışma ve maçlara çıkma imkanı buluruz.

Elbette bunlar bir mazeret değil, puan tablosundaki konumumuz itibariyle her hafta bizi önemli derecede ilgilendiren maçlar oynayacağız, Boluspor maçı da bunlardan bir tanesi.

Rakibimiz Boluspor’un sezon başı hedefleri, şuan ilk altı içerisinde oluşları ve bu ilk altı içerisindeki yerlerini koruma istekleri var. Ama bizimde açıkçası puan tablosundaki durumumuz pek iç açıcı değil. Biz de bu durumdan biran önce kurtulmak istiyoruz. Bu süreç bu hafta mı başlar öbür hafta mı başlar bilemiyorum ama sıkıntıyı gidermenin en kolay yolu, ilk oynayacağımız maçtan alacağımız bir galibiyet. Bolu’ya da bu düşünceyle geldik, inşallah bu düşüncemizi gerçekleştiririz.

Geçen haftaki oyunumuz, hafta içinde gerçekleştirdiğimiz antrenmanlarda oyuncularımda gördüğüm istek beni bu konuda umutlandırıyor. İnşallah Bolu’dan istediğimizi alarak döneriz.”

x