Edip Akbayram 45. sanat yılını kutluyor

- Yorumla

Toplumcu müziğin önemli isimlerinden Edip Akbayram, 45. sanat yılını Bostancı Gösteri Merkezi’nde kutlayacak.

Sanat yaşamına lise sıralarında başlayan Edip Akbayram, 45. sanat yılını Bostancı Gösteri Merkezi’nde sevenleriyle kutlayacak.

Sanat yaşamı boyunca onlarca plak ve albüme imzasını atan usta sanatçı, 24 Şubat Cuma günü 21.00’de sanatseverleri ağırlayacak.

“GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ”

Toplumcu müziğin efsaneleşen isimlerinden Edip Akbayram, yasaklı yılların özgürlük türkülerini sanatseverler için seslendirmeye hazırlanıyor. Pir Sultan Abdal’dan Karacaoğlan’a, Nazım Himet’ten Can Yücel’e kadar birçok ismin bestelerini ve şiirlerini özgün müzikle halka ulaştıran usta sanatçı, 45. sanat yılında da unutulmayan eserlerini “Güzel Günler Göreceğiz” diyerek sevenlerine sunuyor.

Eserlerinden; sevgi, barış, dostluk ve kardeşlik ögelerini eksik etmeyen Edip Akbayram, 45. sanat yılında da umudu terketmemek gerektiğini vurguluyor.

45 yıl boyunca kuşaklar yetiştiren ve dillerden düşmeyen türküleriyle Edip Akbayram, Kaptan Yapım & Organizasyon aracılığıyla, 24 Şubat Cuma günü saat 21.00’de Bostancı Gösteri Merkezi’nde müzikseverlerle buluşacak.

Biletler, Biletix ve Bostancı Gösteri Merkezi, Kadıköy Halk Eğitim Merkezi gişelerinden temin edilebilir.

x
Yorumlar