Kartal’da kaybolan Eda Uz nerede!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 17 Nisan Pazartesi yayınlanan yeni bölümünde 14 yaşındaki Eda Uz’un Kartal’da kaybolmasının ardından geçen 6. günün ardından kendisini arıyor. 12 yaşında tanıştığı Hüseyin ile görüştüğü iddia edilen Eda Uz’un annesi Sena Uz, programa katılarak gözyaşı döktü. Peki Eda Uz nerede? İşte detaylar…

Müge Anlı bir kayıp vakası ile daha karşımızda. Kartal’da kaybolan ve altı gündür haber alınamayan Eda Uz’un annesi Sena Uz, programa gelerek kızının bulunmasını istedi. 2003 doğumlu olan Eda Uz’un nerede olduğu ise henüz bilinmiyor.

Sena Uz yaptığı açıklamada; “Rojda’nın arkadaşı Hüseyin askerde iken görüşmüş. Arkadaşları da ‘Tanımıyoruz’ dediler. Hüseyin, Eda ile görüştüğünü kabul etmiş ama sonra da konuşmamış. Hüseyin askerden geldiğinde adam yaralamadan cezaevine girdi. Eda da bu kişi ile parkta görüşüyor” dedi.

Aileler burada ağlıyor Rahmi Bey de isyan etti ve; ‘Kızım ne işiniz var bu insanlarla. Bu yaşta cezaevine girenlerle ne işiniz var? Sonra aileleri burada ağlıyor.’ dedi. Eda Uz, İstanbul Kartal’da kayboldu.

Suna Uz da sosyal hizmetlere gitmiş, destek aldırmış ve elinden gelen her şeyi yapmış.

Müge Anlı tepki gösterdi Eda’nın 2003 doğumlu olduğuna dikkat çeken başarılı sunucu Müge Anlı, yaşanan olaylara isyan ederek ‘Bari çocukları doğum ünitesinden analarının kucağından’ dedi.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar