Kadıköy’deki gece kulübünde hayatı karardı

- Yorumlar

İstanbul Kadıköy’de ünlü bir gece kulübüne arkadaşıyla giden Nagihan Örküş kabus dolu anlar yaşadı. Bir anda korku filmlerindeki sahneleri yaşayan Örküş, yüzünde patlayan şişe ile sol gözünün içi cam doldu. Örküş’ün görme yetisi yüzde 10’a kadar düştü.

Olay 14 Ocak 2017’de Kadıköy’deki gece kulübünde meydana geldi. Yaşadığı tarifi imkansız korkunç anları sosyal medyadan anlatan Örküş, Twitter’da açıklamalar yaptı.

İşte talihsiz genç kadının açıklaması:

Barmenin garsona eliyle şişeleri uzatması esnasında, elindeki şişe bomba gibi benim yüzüme özellikle sol gözüme patladı. Nefesim kesildi önce, daha sonra ağzıma burnuma bira doldu. Sol gözümün içine çakıl taşları doluştuğunu hissettim. . Canım yandı mı bilmiyorum? Aklımdan sadece kör olduğum geçiyordu. Tuvalete götürdüler, ‘Ambulans gelmeden gözümü açmam’ dedim. Mekanın hemşiresi olduğu söyleyen birisi 10 dakika ısrar ettikten sonra sus tutarak gözümü açtım. Yüzüm parçanlanmamıştı. Mucize! Polis, ambulans vs.vs.vs hikaye çok uzar. O günden bu güne 3 ameliyat geçirdim. 1 ameliyat daha geçireceğim. Yaklaşık 1 yıl sonra kornea nakli diyorlar. Şu an yüzde 10 görebiliyorum. Tedavi 2 yıl sonra bittiğinde görüşümü geri kazanacağım belli değil. Bu kaza sonucu işimi kaybettim. 4 aydır çalışmıyorum, tedavimi SGK karşılıyordu, artık o da yok. Avukatıma kendilerinin hiçbir kabahaetlerinin olmadığı belirttiler ve zararımı tazmin etmeyi bırakın, çiçek bile göndermediler. Şu an dava açamıyorum çünkü param yok. İş bulunca dava açacağım

x