Suriyeliler Şile’ye akın etti

Ramazan Bayramı tatilini fırsat bulan Suriyeliler, havanın da sıcak olmasıyla Şile’ye akın etti. Şile sahilindeki insan seli havadan görüntülendi. Plajda Suriyeli sayısı yerlilerden daha fazlaydı.

Ramazan Bayramı nedeniyle tatile gidemeyen İstanbullular sahillere deniz kenarlarına akın etti. İstanbul’un önemli plajlarından biri olan Şile Halk Plajı da İstanbulluların akınına uğradı, ancak plajda Suriyeli sayısı yerli sayısından fazlaydı. Yağmurlu geçen Ramazan ayının ardından bayramda hava sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte plajlara akın eden İstanbullular, bol bol denize girdi ve güneşlendi. Bazı vatandaşlar denize akrobasi hareketleri yaparken bazı vatandaşlar da su da futbol ve voleybol oynadı.

“Her yer Suriyeli dolu”

Aileleri ve yakınlarıyla denizin sıcak havanın tadını çıkaran İstanbullular, Ramazan ayını geride bıraktıklarını belirterek, bayram coşkusunu denizde çıkardıklarını söyledi. Tatile gitmeyenleri deniz davet eden İstanbullular, suyun çok güzel olduğunu söyledi.

Ayrıca Şile Halk Plajında denize giren İstanbullular, havadan görüntülendi. Görüntülerde , kumsalda adım atacak yer kalmadığı görülüyor. Bazı vatandaşlar “Her yer Suriyeli dolu” diyerek durumdan yakındı.

Bu habere ekleyebileceğiniz bir görüşünüz var mı? İsterseniz, yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.

Yorumları Göster
x
Yorumlar