En iyi Steam oyunları 2019

Harika oyunlara ev sahipliği yapan Steam’de oyun almak isteyenler için muhteşem bir rehber ile karşınızdayız. Her yıl düzenlenen E3 konferansı dünyanın en büyük geleneksel oyun gösterisi ve şüphesiz herkes için heyecan verici yepyeni oyunlar konferansta duyurulur. E3 konferanslarında büyük ilgi gören oyunları bu sayfada derledik ve yenileri eklemeye devam ediyoruz.

Peki şimdi ne oynamalısınız? Harika bir haber! Kartal 24, muhteşem oyunlara olan açığınızı kapatmak için size en iyi Steam oyunlarını bu makalede derledi. 2017,2018 ve 2019’un en iyi oyunlarını sizler için özetledik.

Doğrusu bu konuda seçenek sayısı oldukça fazla ve yepyeni olağanüstü oyunlar arasından seçim yapmak oldukça güç olabilir. Bu güçlük karşısında en iyi arkadaşınız olup en iyi oyunu seçmenize yardımcı olacağız.

En iyi Steam oyunları

Neyse ki biz sizin için Steam‘in en yeni ve en harika oyunlarını bu sayfada derledik ve iyi oyun bulmak için zaman kaybı yaşamanızı engellemeyi amaçladık. Biz bu sayfaya her ay yepyeni oyunları inceleyip eklemeye devam edeceğiz.

Dinlenme zamanlarınızda kendinizi ekranlarınıza uzun süre kilitlemek için bol bol D vitaminlerini şimdiden hazırlayın!

Assassin’s Creed® Odyssey (309 TL)

Assassin’s Creed® Odyssey’de kendi kaderine hükmet. Kimsesiz bir garip adamdan yaşayan bir efsane olmaya giden bir yolculuğa çık. Kendi geçmişinin sırlarını keşfederken Antik Yunanistan’ın kaderini de değiştir.

Gür yeşil ormanlardan volkanik adalara ve kalabalık şehirlere, Yunanistan’a yelken aç. Tanrıların ve insanların savaş yorgunu ülkesini keşfederken dövüşmeye de hazır ol.

Yapacağın seçimler yolculuğunun gidişatına ve sonucuna etki ediyor. Yeni diyalog sistemi sayesinde ve yapacağın farklı seçimlerle farklı finaller seni bekliyor. Donanımını, gemini ve özel yeteneklerini kişiselleştirerek kendinden bir efsane yarat.

Atina ile Sparta arasındaki yüzlerce askerle yapılan büyük ölçekli savaşlarda savaşçının yeteneklerini sergile, ya da Ege Denizindeki deniz savaşlarında düşman filolarının içine bodoslama dal.

Tobii Eye Tracking ile aksiyonu yepyeni bir şekilde deneyimleyin. Genişletilmiş Görünüm özelliği, daha geniş bir çevre perspektifi sunarken Dinamik Işık ve Güneş Efektleri, baktığınız yere göre gerçek bir kum tepesi hissi veriyor. Sadece bakarak yapılan etiketleme, hedefleme ve hedeflere kilitlenme, çok daha doğal bir hal alıyor. Bırakın gözleriniz liderlik etsin.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64bit gerektirir)
İşlemci: AMD FX 6300 @ 3.8 GHz, Ryzen 3 – 1200, Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 285, NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 46+ GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Video Ayarı: En düşük (720p)

Assassin’s Creed® Odyssey satın al

Far Cry® 5 (309 TL)

Montana’nın Umut Kasabasına hoş geldin. Burası özgür ve cesur insanların şehri fakat aynı zamanda Cennetin Kapısı adlı kıyamet tarikatının da merkezi. Tarikatın lideri Joseph Seed ve kardeşleri olan Müjdeciler’e karşı sesini yükselt ve kasabayı özgürleştirecek bir direnişin kıvılcımını çak.

Özgür Umut Kasabasında tek başına veya koop modunda oyna. Kendi ordunu kur, tarikata karşı savaş. Tarikata acımasızca saldır, fakat Joseph Seed ve müritlerinin gazabından sakın.

Tüm zamanların en kişiselleştirilebilir Far Cry oyununda kendi karakterini yarat, kendi maceranı seç. Efsanevi spor arabaların, ATV motorların, uçakların, ve diğer araçların dümenine geç, tarikat ile müthiş savaşlara tutuş.

Oyun deneyiminizi göz takibiyle zenginleştirin. Düşmanlarınızı sadece onlara bakarak işaretleyip gizlenme becerilerinizi geliştirin ve takım arkadaşlarınızın tehditleri belirlemesine yardım edin. Tüm Tobii Eye Tracking oyun cihazlarıyla uyumludur.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit gerektirir)
İşlemci: Intel Core i5-2400 @ 3.1 GHz or AMD FX-6300 @ 3.5 GHz ve eşdeğeri
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 or AMD R9 270 (2GB VRAM ile Shader Model 5.0 ve üstü)
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. Oyun EasyAntiCheat içerir.

Far Cry® 5 satın al

Raft (31 TL)

Kendinizi eski bir plastikten yapılmış bir kanca ile küçük bir salla kapana kısılmış, tamamen yalnız, mavi bir okyanusta buluyorsunuz ve görünürde hiç kara yok! Kuru bir boğaz ve boş bir mide ile hayatta kalmak kolay olmayacak!

Bu oyunda hayatta kalma savaşı vermeniz gerekiyor. Raft sizi ve arkadaşlarınızı devasa açık denizde destansı bir maceraya atıyor. Hayatta kalmak için kaynakları toplamak ve kendinize değerli bir ev inşa etmek zorundasınız.

Denizden kaynak toplamak oldukça zor: Oyuncular, kancalarını kullanarak mümkün olan enkazları yakaladıklarından emin olmalı ve mümkünse, dalgaların ve yukarıdaki adaların altındaki resifleri temizlemeli.

Özellikler:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 veya daha üstü
İşlemci: 2.6 GHz Dual Core veya benzeri
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 500 serisi veya benzeri
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Raft satın al

MONSTER HUNTER: WORLD (199 TL)

Avcı rolünde oynanan ve avantaj kazanmak için yer şekillerini ve orada bulunan çeşitli canlıların kullanıldığı, canlı ve ferah bir eko-sistemdeki yırtıcı canavarları öldürmek ana göreviniz.

Tek başına veya üç oyuncuyla ortak olarak avlanmak ve yeni ekipmanlar üretip daha büyük ve daha kötü yaratıkları öldürmek için düşmanlardan düşen malzemeleri kullanmak mümkün.

Monster Hunter: World’de, sürprizlerle ve heyecanla dolu yeni bir dünyada canavarları avlamak için en iyi av deneyimini amaçlanıyor. Oyunda vahşi yaşam olan çeşitli konumlar bulunmaktadır. Bu bölgelere yapılan keşif gezileri önemlidir.

Özellikler:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-bit gereklidir)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, 3.20GHz veya AMD FX™-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 veya AMD Radeon™ R7 260x (VRAM 2GB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 20 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectSound (DirectX® 9.0c)
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir. 1080p/30fps olduğunda grafik ayarları “Düşük” olarak ayarlanır.

MONSTER HUNTER: WORLD satın al

PlayerUnknown’s Battlegrounds (87 ₺)

ARMA; H1Z1 : King of the Kill gibi oyunlarda popüler olan ‘Battle Royale’ modunun benzeri olan bu oyunda, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun oyunu kazandığı bir oyundur.

Oyunda tüm oyuncular eşit şartlarda yarışıyor ve haritada çeşitli yerlerde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler.

Oyun UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

Oyunu H1Z1’e Battle Royal modunu getiren ekip geliştiriyor. Ekip H1Z1’den ayrıldıktan sonra bu oyunu yayınladı.

Bu hayatta kalma savaşı için 19 Aralık 2018’de ilk eklenti olan “Survivor Pass: Vikendi” yayınlandı. Bu eklenti ile beraber oyuna kış haritası da geldi.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1, Windows 10
İşlemci: Intel Core i5-4430 / AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R7 370 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

PlayerUnknown’s Battlegrounds satın al

NieR:Automata™ (199 ₺)

NieR: Automata, 2B, 9S ve A2 androidlerinin hikayesini ve güçlü makineler tarafından istila edilen makine güdümlü distopyayı geri kazanma savaşlarını anlatıyor.

İnsanlık, başka bir dünyadan gelen mekanik varlıklar tarafından Dünya’dan sürüldü. İnsanlardan oluşan direnç güçleri son bir çabayla gezegeni geri almak için android askerlerden oluşan bir gücü işgalcileri yok etmeleri için dünyaya gönderir. Şimdi, makineler ve robotlar arasındaki savaş kızışıyor… Yakında dünyanın unutulmuş bir gerçeğini açığa çıkarabilecek bir savaş.

Özellikler:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 /8.1 /10 64bit
İşlemci: Intel Core i3 2100 ve AMD A8-6500
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB ve AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 11 supported
İlave Notlar: Mouse, klavye ve game pad (XInput yalnızca). Ekran çözünürlüğü: 1280×720. Bu ürün sadece MS-IME klavye girişini destekler.

NieR:Automata™ satın al

Hellblade: Senua’s Sacrifice (49 ₺)

Heavenly Sword, Enslaved’in yapımcılarından: Odyssey to the West ve DmC: Devil May Cry, bir savaşçının mitlere ve çılgınlığa olan acımasız yolculuğu.

Viking çağında kalbi kırık bir Kelt savaşçı, gördüğü akıldan çıkmayan önseziler ardından ölü sevgilisinin ruhu için savaşmak adına Viking Cehennemine giden bir göreve çıkıyor.

Nörologlar ve ruh hastalığı yaşayan kişilerin katkılarıyla oluşturulan oyun, Hellblade: Senua’nın Kurbanı, seni Senua’nın zihninin melankolik öfkesinin derinlerine çekecek.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10
İşlemci: Intel i5 3570K / AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 770 with 2GB VRAM / Radeon R9 280X 3GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: En düşük ekran çözünürlüğü: 1280×720

Hellblade: Senua’s Sacrifice Satın al

ASTRONEER (50 ₺ – Erken Erişim)

Uzak dünyaları keşfedin ve yeniden şekillendirin! Astroneer, oyuncuların zorlu ortamlarda canlarını tehlikeye atması ve dış mekan sınırlarını keşfetmeleri gereken bir dönem olan 25. yüzyıl altın devrinde geçiyor.

Bu macerada, bir oyuncunun en kullanışlı aracı ile dünyayı şekillendirme, araziyi değiştirme ve gezegenlerden ve aylardan değerli kaynakları çıkarma becerisi ön planda yer almaktadır.

Kaynaklar, büyük sanayi üslerinden mobil gezici üslere kadar her şeyi yaratmak için yeni araçlara, aletlere ve modüllere dönüştürülebilir veya hazırlanabilir.

Özellikler:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (64 bit sadece), Windows 8 (64 bit sadece), Windows 10 (64 bit sadece)
İşlemci: X64 Dual Core CPU, 2+ GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Discrete Non Mobile GPU with 1 GB Ram
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: Çok oyunculu mod için internet bağlantısı gerektirir. 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

ASTRONEER Satın al

Tom Clancy’s Rainbow Six® Siege (76,99 TL)

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster. Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.
Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

Dünyanın dört yanından üst seviye eğitimli Özel Kuvvet operatörleri arasından ekibini oluştur. Düşman hareketlerini izlemek için son teknolojiden faydalan. Duvarları havaya uçurarak yeni ateş hatları aç, zemin ve tavanları delerek sızma noktaları aç. Elindeki müthiş envanterden her türlü silah ve cihazı kullanarak düşmanın yerini tespit et, çeşitli manevralarla yanılt ve onları çevrelerindeki her şeyle birlikte yok et.

Rainbow Six Siege zaman içinde geliştikçe ortaya çıkan yeni strateji ve taktikleri deneyimle. Yeni operatörler, silahlar, cihazlar ve haritalarla gelen her güncelleme ile savaş tarzını da geliştir. Sürekli değişen ortama paralel olarak arkadaşlarınla birlikte sen de kendini değiştir, en deneyimli ve ölümcül operatör sen ol.

Sıralamalı maçlarda dünyanın dört yanından oyunculara karşı mücadele et. Haftalık turnuvalarda en iyi ekibini sahaya sürerek rekabete katıl veya Rainbow Six Siege Pro League’de dünyanın en iyi profesyonel ekiplerinin performanslarını takip et.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 (64bit gerektirir)
İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz ve AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 ve AMD Radeon HD 5870 (DirectX-11 1 GB VRAM)
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 61 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX® 9.0c uyumlu ses kartı ve en güncel sürücüleri

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Satın al

Dead by Daylight (31 ₺)

Dead by Daylight, bir oyuncunun vahşi katilin rolünü aldığı, diğer dört oyuncunun ise katilden kaçmaya çalışırken hayatta kalmaya çalıştığı, çok oyunculu (4’e 1) bir vahşet ve korku oyunudur.

Hayatta kalanlar üçü şahıs olarak oynarlar ve daha iyi bir durum farkındalık avantajına sahiptir. Katil ise birinci şahıs olarak oynar ve daha çok avına odaklıdır.

Her karşılaşmada hayatta kalanların amacı katil tarafından yakalanmadan ölüm alanından kaçmaktır. Özellikle her oyununuzda oynadığınız çevre değiştiğinde bu daha kolaylaşmaktadır.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64-bit işletim sistemi (Windows 7, Windows 8.1)
İşlemci: Intel Core i3-4170 veya AMD FX-8120
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: DX11 Compatible GeForce GTX 460 1GB veya AMD HD 6850 1GB
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DX11 uyumluluk
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Dead by Daylight Satın al

My Summer Car (24 TL)

My Summer Car, sınırsız araç sahipliği, inşa etmek, motor ayarı, bakım ve kalıcı ölümlü bir yaşam simülatörüdür. Oyuna yüzlerce yedek parça ile başlıyorsunuz ve hem otomobil hem de araba motoru yapabiliyorsunuz. Oyunda arabanızı ve aynı zamanda kendiniz korumanız gerekir. Bir de sosis, bira ve uyku iyi gider.

Her şey yolunda giderse, 1990’larda ki Finlandiya kırsalındaki yaz etkinlikleri için kullanabileceğiniz bir aracınız olacak. Oyunun temelinde alkolün etkisi altında aptalca şeyler yapmak yatıyor. Çeşitli rastgele işlerden fazladan para topladıktan sonra, salyangoz postasıyla sipariş edilen parçalarla aracı ayarlamaya ve yükseltmeye başlayabilirsiniz. Aracı iğrenç bir bas patlatan disko makinesine… ya da ralli yarışmasına katılmak için ralli arabalarına döndürebilirsin… ya da sadece mükemmel bir kurulum durumuna getirebilirsin. Tabii ki araba da incelemeyi geçmesi gerekiyor yoksa polisle başınız derde girebilir.

Sadece bir arabaya değil, aynı zamanda kullanabileceğiniz diğer birçok araç ve araca da erişiminiz var.

Uyarı, bu oyun baygın bir yürek için değil. Otomobil inşası konusundaki titiz yaklaşımı nedeniyle, bunu doğru bir şekilde yürütmek için şiddetli araba aşkı gerekir.

Özellikler:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10 – 64bit
İşlemci: +3 GHZ dual core işlemci
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GTX 650 TI ve AMD equivalent
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

My Summer Car Satın al

Friday the 13th: The Game (32 ₺)

Jason geri döndü! Jason Voorhees tasmasını çıkarıyor ve Crystal Lake Kampı’nı sinsice gözetliyor.

“Friday the 13th: The Game”, tüm zamanların en beğenilen korku başyapıtlarından biridir. Sonunda, Jason Voorhees ve Crystal Lake Kampı ziyaretçilerini oynayabileceksiniz.

İlk defa, en ünlü katil Jason Voorhees’i oynama fırsatı yakalayacaksınız. Avınızı yakalayın, uygun gördüğünüz zaman pusuya götürün ve efsanenin kendisi haline geldiğiniz an kalbine dokunun.

Oyunun odak noktası, çok oyunculu mod. Oyunda hayatta kalmak için Jason’dan saklamanız, kaçmanız ya da ekip olarak çalışıp Jason’a karşı mücadeleyi kazanmanız gerekiyor.

Jason Voorhees’in en son kurbanını arayışında dikkatli olun, Jason’un nereye ne zaman saldıracağı belli olmaz.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8, Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-530 (2 * 2930), AMD Athlon II X2 270 (2 * 3400)
Bellek: 4096 MB RAM
Ekran Kartı: GeForce GTX 650 Ti (1024 MB), Radeon HD 7770 (1024 MB)
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 4 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Friday the 13th: The Game Satın al

Fallout Shelter (Ücretsiz)

Fallout Shelter, Vault-Tec’in yer altı kasasını sizin kontrolünüze verir. Mükemmel kasayı oluşturup yolcularınızı mutlu etmelisiniz.

Ayrıca Wasteland’ın korkunç tehlikelerinden de korumalısınız.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core 2 Quad CPU Q9550 @2.83GHZ
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTS 250 1Ghz, Radeon HD 6970 1GHz
Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Fallout Shelter ücretsiz oyna

We Happy Few (209 ₺)

We Happy Few, Wellington Wells adlı şehirde ömürlerini neşeli bir inkâr içerisinde geçirmekten kurtulmaya çalışan, azimli ve kısmen berbat insanların hikâyesi. Uyuşturucuyla dolu, 1960’lar İngilteresinin gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş bir şehirde; vatandaşların, uymayanları pek de hoşgörüyle karşılamadıkları ‘normalden çok uzak kurallarına’ ayak uydurmak zorunda kalacaksınız.

1960’ların Distopik İngilteresi

1960’lardaki bir gelecek öngörüsü üzerine kurulmuş bu evrende, savaş yüzünden harap olmuş ve hayali bir mutluluğa sahip insanlarca yeniden inşa edilmiş bir şehir bulacaksınız. Wellington Wells’te her şey bahtiyar gibidir; caddeler, insanlar ve varlığını hiç televizyondan eksiltmeyen Jack Amca dahi! Lakin bu güzel dünya, yıkılmanın eşiğindedir. Bu dünyanın tarihini ve nasıl böylesi aldatıcı bir şekilde mutlu hale geldiğini keşfedeceksiniz.

Kuşku ve Neşe

We Happy Few, yöntemsel olarak oluşturulmuş, apaçık görünmekten sakınmanız gereken bir dünyada hayatta kalma ve oradan kurtulma mücadelesini konu eden bir oyun. Uygunsuz davranırsanız ya da Neşeli (yerel mutluluk haplarına verilen ad, Neşe) değilseniz, yerel halk şüphelenmeye başlar ve çabucak tepe taklak edilirsiniz! Zor kullanılarak. Kaçabilecek kadar hayatta kalmak istiyorsanız, uyum sağlamak, gizlenmek ve dövüşmek konularında alıştırmaya ihtiyaç duyacaksınız.

Yetişkinlere Yönelik Bir Hikaye

We Happy Few’in içindeki şahıslar, sıradan video oyunu kahramanları değiller. Şahısların, kahramansılıktan uzak ve kusurlara sahip bu kişilikleri, dünyalarının içinde bulunduğu travma tarafından çarpılmış vaziyettedir. Her karakterin, çevrelerinde dönen ve kendilerinin de dâhil oldukları olaylara farklı tepkiler vermelerine sebebiyet verecek özgün geçmişleri vardır. Kara mizahla, umutla ve biraz da kurtuluşla bezenmiş hikâyelerimiz, kesinlikle çocuklar için uygun değildir.

Özellikler

We Happy Few’in içinde, deneyimleyecekleriniz:

Ve kendi üslubunuza göre de oynayabilirsiniz:

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64 bit, Windows 7 and above
İşlemci: Triple-core Intel veya AMD, 2.0 GHz or faster
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 460 GTX veya AMD Radeon 5870 HD series veya Mobil: NVIDIA GeForce GTX 580M veya daha üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

We Happy Few Satın al

Grand Theft Auto V (169 ₺)

Efsanevi emprezaryo Tony Prince ile bir araya gelerek, Solomun, Tale Of Us, Dixon ve Black Madonna gibi dünya çapında DJ’lerin sahne alacağı süper lüks bir Gece Kulübü kuruyorsun. Tabii burayı San Andreas’ın gelmiş geçmiş en müthiş suç öngütünün paravanı olarak kullanacaksın.

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Grand Theft Auto V’in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Oyun, fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra doku kalitesi, gölgelendirici, mozaikleme ve kenar yumuşatma gibi 25 farklı ayar dahil, PC’ye özgü birçok özelleştirme tercihi sunuyor. Ayrıca araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği, iki veya üç monitör desteği, 3D uyumu ve tak-çalıştır kumandalar için destek de seçeneklere dahil.

Ayrıca Grand Theft Auto V’in PC sürümüne 30 oyuncu ve 2 izleyici desteğiyle Grand Theft Auto Online da dahil. Grand Theft Auto Online’ın PC sürümü, Soygunlar ve Rakip modları da dahil olmak üzere konsollarda çıktığı tarihten beri yayınlanan tüm mevcut geliştirmeleri ve Rockstar’ın oluşturduğu içeriği de içeriyor.

Grand Theft Auto V ile Grand Theft Auto Online, Birinci Şahıs Bakışı Moduyla son derece detaylı Los Santos ve Blaine County dünyasını bambaşka bir şekilde görme şansını veriyor.

Ayrıca Grand Theft Auto V’in PC sürümünde, Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online içinden video çekmek, düzenlemek ve paylaşmak için gerekli kreatif araçlardan oluşan Rockstar Editörü de mevcut. Rockstar Edötrünün Yönetmen Modu, oyuncuların göze çarpan hikâye karakterlerini, yayaları, hatta hayvanları dahi kullanarak kendi sahnelerini de çekebilmesini sağlıyor. Oyuncular, ağır çekim, hızlı çekim ve kamera filtreleri gibi düzenleme efektleriyle ve gelişmiş kamera kullanımıyla birlikte GTAV radyo kanallarından kendi şarkılarını ekleyebilecek veya oyun müziğinin çarpıcılığını dinamik olarak kontrol edebiliyor. Hazırlanan videolar, Rockstar Editörü içinden doğrudan YouTube’e ve Rockstar Games Social Club’a yüklenebiliyor.

The Alchemist ve Oh No gibi sanatçılar, yeni radyo kanalı The Lab FM’in sunucuları olarak geri dönüyor. The Lab FM, oyunun orijinal müziklerinden esinlenilen yeni ve özel şarkıları yayınlıyor. Misafir sanatçıların arasında Earl Sweatshirt, Freddie Gibbs, Little Dragon, Killer Mike, Future Islands’dan Sam Herring ve çok daha fazlası mevcut. Oyuncular, ayrıca kendi belirledikleri şarkılardan oluşan yeni radyo kanalı Self Radio ile kendi müziklerini dinlerken Los Santos ile Blaine County’yi gezebiliyor.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci: Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Depolama: 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: %100 DirectX 10 uyumlu
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir.

Grand Theft Auto V Satın Al

theHunter: Call of the Wild™ (32 ₺)

theHunter: Call of the Wild, sürükleyici bir av deneyimini sunan bir avcılık oyunudur. Görkemli geyik ve büyüleyici bizondan sayısız kuşa, yaratıklara ve vahşi doğanın böceklerine kadar zengin bir açık dünya sunar.

130 kilometrekare büyüklüğündeki dünyada, tek oyuncu tecrübesine ek olarak theHunter: Call of the Wild, 8 oyuncuya karar – iş birliği veya rekabet modunda – oynanabilecek benzersiz çok oyunculu seçenekler sunuyor.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: 64bit OS – Windows 7
İşlemci: Intel i3-4170
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
Depolama: 36 GB kullanılabilir alan
İlave notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

theHunter: Call of the Wild™ Satın Al

Blackwake (31 ₺ – Erken erişim)

Blackwake, ekip çalışması ve işbirliğine odaklı bir çok oyunculu deniz FPS oyunudur. Oyun deniz çağında geçiyor, oyuncular gemilerinin mürettebatı oluyor ve karşılıklı FPS deneyiminde mücadele ediyor.

Gemilerin topları mürettebat tarafından yönetilerek rakiplerin gemileri batırılmaya çalışılıyor.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit, Windows 8 64-bit, Windows 10 64-bit
İşlemci: i5 2400, FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: R9 270, GTX 660
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

Blackwake Satın Al

Northgard (50 ₺)

Cesur Vikingler gizemli, tehlikeli ve zenginlik dolu yeni bir yer keşfetti: Northgard.

En cesur Kuzey Amerikalılar bu yeni sahilleri keşfetmek ve fethetmek, klanlarına ün kazandırmak, ticaret yapmak veya Tanrılara bağlılıklarını gösteremk yoluyla tarih yazmak için yelken açtı.

Yani, acayip kurtlar ve topraklarda dolaşmayan savaşçıları atlatabilirlerse, devlerle dost olun ya da onları yenin ve Kuzey’de şimdiye dek tanık olunan en sert kışlardan canlı kurtulun.

Minimum sistem gereksinimleri:

İşletim Sistemi: Windows Vista veya daha üstü
İşlemci: Intel 2.0ghz Core 2 Duo veya eşdeğeri
Bellek: 1 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia 450 GTS / Radeon HD 5750 veya daha üstü
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: En düşük ekran çözünürlüğü: 1366×768

Northgard Satın Al

2016 yılında eklediğimiz oyunları sayfada ilerlemeye devam ederek görüntülemeye devam edebilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Civilization 6 (219 ₺)

Şimdiye kadarki en beğenilen strayteji oyunlarından Civilation serisinin son üyesi olan oyun şimdiden oldukça popüler bir hale gelmiş durumda.

Bu oyun Civ serisi için şimdiye kadar ki en değişime uğrayan oyunu diyebiliriz. Yönetim kurallarını her türlü değiştirebilirsiniz ve Civ 6 kullanıcılar tarafından yapılan harika genişletmeler ile çok daha iyi halde.

Civ 6’da zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurup dünya hakimi olabilirsiniz. Savaş ve diplomasinin dengesini kurmalısınız.

Uyumluluk: Windows, Mac

Civilization 6 Satın Al

Pony Island (10 ₺)

Pony Island kendine özgü marifetleriyle o kadar özgündür ki her şeyi anlatmadan açıklaması oldukça zor.

Gizlilik içinde dizayn edilen bir bulmaca oyunu olan Poly Island’da bir bakıma, oyunun hileleri ile geçen eğlenceli oyun deneyiminde oyunun tatlı şakaları ile baş başa kalıyorsunuz.

Eğer Undertale ya da The Stanley Parable oyunlarını beğeniyorsanız bu oyundan da zevk alırsınız.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

Pony Island Satın Al

Glitchspace (Ücretsiz)

Bu oyun tam olarak, henüz var olmayan Portal 3’ün eksikliği ile kalbimizi dolduruyor. Yakın geçmişte The Talos Principle ve The Witness Valve’nin ön kapısında kendini gösterse de şimdi sıra Glitchspace’de.

Tekrar programlanabilir geometri olarak da adlandırılan bu 3D bulmacalar, basit kodlara dayanan ve birbirine geçebilen mantıksal bilmeceler ile oyunculara çevreyi düzenleme fırsatı sunuyor.

Bu gerçekten zekice bir iş ve Mirror’s Edge Time Trials paketini andıran muhteşem estetik bir spor. Gözler ve beyin için harika bir terapi olabilir.

Uyumluluk: Windows, Mac

Glitchspace Satın Al

ARK: Survival Evolved (77 ₺)

Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!

Aşağıdaki özellikler Gün-1 Erken Erişimde gösterilen özellikler. Planladığımız daha çok yönleri ve ayrıntıları var ama bunlar uzun vadeli planlar, ve şuanda ARK’da deneyimleyecekleriniz:

CANLI EKOSİSTEM İÇİNDEKİ DİNOZORLARI EVCİLLEŞTİR, EĞİT, BESLE VE SÜR

Dinozorlar, Yaratıklar, ve Çiftleştirme! — 50’nin üstünde dinozorla Erken Erişim başlangıcı ve 100’ün üstünde dinozorla yayınlanma — Evcilleştirmek için zorlayıcı bir mücadeleye, yaratığın sahibine bağlanma sürecine, vahşi baygın yaratıkların uyanmasına tanıklık et ve onları besleyerek eski güçlerine kavuştur. Evcilleştirdikten sonra yaratıklarına komutlar verebilirsin. Kendini takip ettirebilir başka yaratıklara veya oyunculara saldırttırabilirsin. Onlar da senin gibi seviye atlayıp yemek yiyeceklerdir. Onlara zırh takıp savaş için kullanabilir veya senin ağır eşyalarını taşıttırabilirsin. Büyük yaratıklara eyer takıp sürebilirsin. Pterodactyl’i düşün onunla beraber kar kaplı dağların üstünden uçabilir, müttefiklerini taşıyıp düşmanın kalesine duvarları aşarak girebilirsin, Raptorlarla ormanın içinde yarışabilir, Dev Brontosauruslarla düşmanın merkezini boydan boya yarabilir veya çıldırmış bir T-Rex’ in sırtında avını kovalayabilirsin. Kendi yırtıcılarınla bu hareketli ekosistemdeki hayat döngüsü içinde av veya avcı olarak olarak yerini al Av olarak yaşa yada Avcı olarak hükmet. Bir türün her 2 cinsindende evcilleştirdiysen onları çiftleştirebilir ve rekombinant genetik miraslardan doğan yavrulara sahip olabilirsin. Memeli veya yumurtlayan hiç farketmez iyi ebeveynler Seç, Çiftleştir ve Daha Güçlü Bebek Dinoları büyüt!

AÇLIK, SU, SICAKLIK VE HAVA DURUMU

Besin değerleri farklı olan ve insan eti de dahil olmak üzere çeşitli yiyecekler yiyerek ve içerek hayatta kalabilirsiniz. Evinizde ya da envanterinizde taze su bulundurmak önemli bir konudur.
Uzun mesafeli seyahatlerde yapılan tüm fiziksel eylemler yiyecek ve su kaybına neden olabilir, yetersiz beslenme ve susuzluk gibi tehlikeli durumlar oluşabilir. Envanter ağırlığınız sizi yavaşlatabilir, gündüz/gece geçişleri ile rastgele hava koşullarında ve buna ek çeşitli sıcaklık değişimleri veya daha kolay susuz kalma ve açlık çekme gibi etkenlere maruz kalabilirsiniz. Ateş veya sığınak inşa ederek ve çeşitli kıyafetler, zırhlar yaparak kendinizi bölgesel hasarlardan ve değişken iç/dış sıcaklık değişimlerinden koruyun!

TOPLA, İNŞA ET, BOYA

Ağaçları keserek, metalleri ve diğer önemli madenleri kazarak çok katlı karmaşık yapı elemanlarını yapabilirsin; rampalar, kirişler, sütunlar, pencereler, kapılar, geçitler, su boruları, musluk, jeneratörler, kablolar, her türlü elektrikli cihaz ve birçok merdiven türü. Yapıların bir ağırlık sistemi var yani yeterince destek yapmazsanız yıkılabilir, o yüzden binaları güçlendirmek önemli. Her yapı ve eşya yapının görünüşüne uyum sağlayabilmesi için boyanabilir; her pixeli boyanabilen yazı panoları, büyük panolar ve diğer dekoratif eşyalar gibi. Silahlar, giysiler ve zırhlar da kendi dış görünüşünüzü ifade etmek için boyanabilir. Sığınaklar hava durumunun etkilerini azaltır, sizi ve malzemelerinizi korur!

EK, YETİŞTİR VE BİÇ

Çevrenizdeki vahşi bitki örtüsünden tohumlar seçin, tohumları ekin, su ile ve gübrelerle besleyin (her şey kalori tükettikten sonra kaka yapar, bu da kompostlanarak diğerler gübrelerden daha iyi hale getirilebilir). Lezzetli yemekler ve faydalı içecekler yapmada kullanılacak leziz ve nadir meyveler üretmek için mahsullerine iyi bak! En güçlü özelliklere sahip nadir bitki tohumlarını bulmak için keşfe çıkın! Vejetaryenlerin ve veganların ARK’ı şiddet içermeyen bir şekilde fethetmesi mümkün olacak!

ÜST DÜZEY YAŞAM FORMLARI ÇAĞIR

Nadir nesneleri getirerek özel Çağırma bölgelerinde ARK geçmişindeki en mistik ve savaşa hazır yaratıkları uyandırabilirsiniz. Bu canavarlar yok edildiğinde en deneyimli Kabileler için bir oyun hedefinin tamamlanmasını sağlar ve değerli eşyalara sahip olurlar.

KABİLE SİSTEMİ

Bir kabile oluşturun ve arkadaşlarınızı ekleyin, tüm evcil hayvanlarınız kabilenizdeki müttefikler tarafından komuta edilebilsin. Kabile üyeleriniz sizin canlanma yerlerinizde canlanabilecek. Yönetim yükünü azaltmak için kabilenizdeki üyeleri kabile yöneticisi olarak terfi edin. Anahtar öğeleri ve şifreleri köye erişim sağlamaları için paylaşın!

RPG İSTATİSTİKLERİ

Planlar aracılığıyla üretilen nesneler ait olduğu kaynaklar için birbirinden farklı niteliklere ve kalitelere sahiptir. Yüksek dağlar, karanlık mağaralar ve denizlerin derinlikleri gibi daha uzak ve zorlu yerler ARK içerisinde daha iyi kaynaklar elde etmenizi sağlar! Karakterinize hayvanları eğitmek, yeni “”Engramlar”” öğreterek, öldüğünüzde bile tekrardan yapabileceğiniz birbirinden farklı planları elde etmek gibi çeşitli deneyimler kazandırarak seviye atlatabilirsiniz! Saç, göz ve deri tonları, vücut oranları gibi belirli başlı fiziksel görünüş özelliklerini de düzenleyebilirsiniz.

ZORLAYICI MEKANİKLER

Ürettiğiniz her şeyin bir dayanıklılığı bulunmakta ve giymeyip tamir etmediğiniz süre boyunca yıpranmakta, ayrıca oyundan ayrıldığınızda karakteriniz kalıcı bir dünyada uyuma durumuna geçmektedir. Her şey yağmalanabilir ve çalınabilir, bu yüzden güvenliğinizi sağlaması için inşa etmeli, takım oluşturmalı veya malzemelerinizi koruması için evcil hayvan edinebilirsiniz. Ölüm kalıcıdır, kendi çıkarların için diğer oyuncuları bayıltıp ele geçirilebilir, zorla besleyebilir, onların kanını zorla çıkarabilir, dışkılarını gübre olarak kullanabilir veya etobur hayvanlarınız için yemek olarak kullanabilirsiniz!

ARAŞTIRIN VE KEŞFEDİN

Gizemli ARK, yeryüzündeki, yer altı ve su altındaki birçok doğal ve doğal olmayan yapılardan oluşan korkunç ve heybetli bir çevredir. Sırlarını tamamen keşfederek, en egzotik, usule göre rastgele seçilmiş canlıları ve nadir örnekleri bulacaksınız. Ayrıca binlerce yıldır Ark’ın önceki insan sakinleri tarafından yazılmış, oyun içine dinamik olarak güncellenen, ARK’nın yaratıklarını ve arka planını yaratıcı bir şekilde ayrıntılarıyla anlatan kâşif notları bulunur. Oyuniçi ARK haritanızı keşfederek tam olarak geliştirin, üzerine özel ilgi noktaları yazın ve yakınınızdaki diğer oyuncularla metin, sesli sohbet veya uzak mesafe ile iletişim kurmanıza yardımcı olmak bir Pusula veya GPS koordinatları oluşturun. Diğer oyuncuların kendilerine yardım etmeleri veya onları saptırmaları için oyunda işaretler oluşturun ve çizin… Ama yine de… Yaratıcılara nihai olarak meydan okumayı ve ARK’ı Fethetmeyi nasıl başaracaksınız? Kesin bir oyun sonu planlanıyor.

BÜYÜK DÜNYA SÜREKLİLİĞİ VE META-EVREN

Sunucularda 100’ün üstünde oyuncu, karakterin, inşa ettiğin her şey ve hayvanların. Hatta ayrıldığın zaman oyunda kalırlar. Ayrıca karakterini ve öğelerini Steam Ekonomisinden verilerini yükleyerek (veya indirerek) Dikili Taşlara erişip ARK ağları arasında fiziksel olarak taşıyabilirsin! ARK galaksisi, her biri bir öncekinden biraz daha farklı, üstünde izini bırakmak ve fethetmek için, birer birer. ARK dünya üzerinde özel eşsiz temalı olaylarla ilgili kısa süreli öğeler sunacak!

SAĞLAM STEAM ATÖLYE MOD DESTEĞİ

Tekil oyuncu olarak oynayabilir, karakter ve eşyalarınızı oyuncular tarafından açılmış resmi olmayan çok oyunculu sunuculara aktarabilirsiniz. Oyunun Steam Atölye’yi tam olarak desteklemesi sayesinde, oyunu Unreal Engine 4 Editör ile modlayabilir ve Atölyede modlarınızı paylaşabilirsiniz. ARK’ın harita ve oyun içi öğelerini nasıl düzenlediğimize bakabilirsiniz. Kendi sunucunuzu açın ve ARK’ı istediğiniz şekilde yapılandırın. Sizlerin neler yaratabileceğinizi görmek istiyoruz!

ÜST DÜZEY SONRAKİ NESİL GÖRSELLER

Aşırı gerçekçi görünüşüyle ARK yaratıklarını hayata getirmek için yüksek seviyede özelleştirilmiş Unreal Engine 4’ü, dinamik aydınlatmalar, gün ışığı aydınlığı, hava durumu sistemleri (yağmur, sis, kar, vb.), gerçekçi hacimsel bulut sistemi ve en yeni DirectX11 ve DirectX12 işleme teknikleri ile birlikte kullanıyoruz. Müzikler “”Ori and the Blind Forest’ın ödüllü bestecisi Gareth Coker!

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

ARK: Survival Evolved Satın Al

Duskers (31 ₺)

İnsanlık gizemli bir şekilde ortadan kaybolmuş ve siz de tek başınıza diğer homo-sapiens dostlarınıza ne olduğunu bulmaya çalışıyorsunuz.

Değerli hayatınızı riske atmanın aksine, Duskers’de oyuncular drone kullanarak ipucu bulmak için galaksideki sahipsiz gemileri arıyor.

Yön tuşlarının kullanımı yerine, droneler komut satırına yazılan direktiflerle yönetiliyor.

Mağara gibi gemilerin arka plan uğultusu ve 80’lerin monitörleri oyuna bir tür uzaylı havası vermekte ve Duskers’in öğelerinin olağanüstü korkutucu olması dikkat çekiyor.

Atmorfer ve benzersizlik, bir bilimkurgu korku oyunu hayranları için harika bir oyun.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

Duskers Satın Al

Parkitect (32 ₺ – Erken erişim)

Bir grup Hasbro avukatının bir kaz sürüsü gibi ateş etrafında kazana tükürmesi olayından da anlaşılacağı gibi Parkitect daha çok Rollercoaster Tycoon gibi görünüyor.

Ne olursa olsun, bir parça klasik yönetim simulatür olan bu oyunun bize amade olmasından mutluluk duyuyoruz.

2000’lerin tema park megaloman ustası yolunu kaybetti. Rollercoaster Tycoon 3 serinin gerçek anlamda ilk üç boyutlu girişiydi, ama büyüleyici bir derinliğe sahip değildi.

Parkitect geleneksel yukarıdan aşağıya doğru bakılan ve 3D görselleri ile çok iyi bir oyun deneyimi sunuyor.

Şu anda Rollercoaster Tycoon World oldukça karmaşık ve final sürümünden önce Parkitect bize harika bir alternatif sunuyor.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

Parkitect Satın Al

Rocket League® (31 ₺)

Uzun zamandır beklendiği gibi, futbol tekrar araba ile tanışır, fizik tabanlı çok oyunculu Süresonik, Akrobatik, Roket ile güçlendirilmiş Savaş arabaları!

Geniş yelpazede arabalar arasından kendi arabanızı seçin ve harika roketlerle modifiye edin. Bu sayede daha fazla gol atın.

Oyunda futbol oynar gibi bir sahada yer alıyorsunuz ve futbol topunu arabalarla kontrol ediyorsunuz.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

Rocket League® Satın Al

Cities: Skylines (49 ₺)

Cities: Skylines klasik şehir simülasyonuna modern bir yaklaşımdır. Oyun, kent bina tecrübesinin kök salmış bazı yönlerini genişletirken, gerçek bir şehir yaratmanın ve sürdürmenin heyecanını ve zorluklarını fark etmek için yeni oyun öğeleri sunuyor.
 
Cities in Motion serisinin yapımcısından bu oyun tamamen gerçekçi bir ulaşım sistemine sahiptir. Ayrıca, oyunun tarzını, katmanlı ve zorlayıcı simülasyona karşı iyi bir denge olarak modifiye etme yeteneğini de içerir.

Sadece hayal gücünüzle sınırlanmışsınız, bu yüzden kontrolü ele alın ve gökyüzüne ulaşın!

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS + Linux

Cities: Skylines Satın Al

Melody’s Escape (18 ₺)

Müzikle beraber oynamak yeni bir fikir olmaktan çok uzak. Aylar önce harika oyun Audiosurf harika çok renkli ray bazlı mp3 kütüphanesini bize nakletti ve o zamandan beri benzer vasyasyonlu birçok oyun oldu.

Melody’s Escape ayakta durarak kaliteli dönüşüm algoritması ile harika bir oyun.

Aynı zamanda rahatlatıcı, Guitar Hero-tarzı butonları da dahil hipnotik bir oyun deneyimi sunuyor.

Stres yapmayın, rahatlayın ve sevdiğiniz müziklerle hop oturun kalkın.

Uyumluluk: PC, Mac, SteamOS + Linux

Melody’s Escape Satın Al

Atlas Reactor (Ücretsiz)

Hiç insan rakiplere karşı X-COM oynarken kendinizi hayal ettiniz mi? O zaman Atlas Reactor sizin rüyanızın gerçekleşmesi anlamına gelebilir.

Online multi player sıra tabanlı dövüş oyunları ile evliyseniz bu oyun sizi “eş zamanlı dövüşleri” ile baştan çıkaracak.

Her iki takımın da bir sonraki hareketleri eş zamanlı işler, raund sona erdiğinde oyuncular kararlarını ortaya koyar.

Ne olacağı tahmin edilemezi, tamamen eğlence dolu!

Uyumluluk: Windows

Atlas Reactor ücretsiz oyna

The Witcher 3: Wild Hunt – Game of the Year Edition (74,99 ₺)

Witcher: Wild Hunt, anlamlı seçenekler ve etkileyici sonuçlar içeren, görsel olarak çarpıcı bir fantastik evrenle kurulmuş, hikaye odaklı, yeni nesil açık dünya rol yapma oyunu.

The Witcher’da, ticaret canavarları avcısı, Rivia’nın Geralt’ı, ticaret şehirleri, viking korsan adaları, tehlikeli dağ geçitleri ve keşfetmek için unutulmuş mağaralar ile zengin geniş bir açık dünyada kehanet çocuğu bulma göreviyle oynuyorsunuz.

Uyumluluk: Windows

The Witcher® 3: Wild Hunt Satın al

Enter the Gungeon (24 ₺)

Yukarıdan aşağıya zindan böcekleri tıpkı The Binding of Isaac ve Nuclear Throne gibi size ikinci bir yeniden doğuşu yaşatacak. Şimdi bu listeye Enter the Gungeon’u da ekleme zamanı.

İlk beş saatteki oldukça usta tasarım inanılmaz derece unutulmaz. Eğer bir meydan okumadan hoşlanmazsanız büyük ihtimalle gidip kumda oynamalısınız.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS

Enter the Gungeon satın al

Ori and the Blind Forest: Definitive Edition (31.25 ₺)

Ori and the Blind Forest en son olarak BAFTA güzel sanatlar ödülünü kazandı, bu yüzden onu fark etmek kolay. Sadece bakın.

Ori yalnız başına sevimli bir dünyaya tek yönlü bir bilet, fakat elle çizilmiş ortamları ve süslü animasyonları ile bu platform deneyimi eşsiz kıran harika bir parçası.

Şimdi bu sanatsal mucize bağımsız oyun Definitive Edition başlığı ile geri döndü, içinde eksra çevreler ve yeni becerilerle final haline sahip. Bu estetik gezi için 31 lira ödemek oldukça ucuz olabilir.

Uyumluluk: Windows

Ori and the Blind Forest – Definitive Edition satın al

The Forest (32 ₺)

Kendizi bir jet kazasında sağ kalmış bir yolcu olarak gizemli bir ormanda yamyam gibi mutantlarla savaşıp sağ çıkmak için çabalarken bulacaksınız.

Hayatta kalabilmek için keşif yapmanız, inşa etmeniz ve savaşmanız gerekecek. Birinci şahıs korku – hayatta kalma oyunu olan The Forest ile eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Uyumluluk: Windows

The Forest satın al

Don’t Starve Together (24 ₺)

Her ay neredeyse bir oyun Steam’de popüler oluyor. Geçen ay o The Culling’di, bu ay ise Don’t Starve Together.

Don’t Starve Together, tek oyunculu Don’t Starve hayatta kalma oyununun ciddi şekilde alkış alan bir stand alone iki-oyunculu genişletme versiyonudur.

Oyuna Reign of Giants yeni karakter eklenmiştir, yeni yaratıklar, bitki örtüleri ve yeni Giant meydan okuamsı eklenmiştir.

Zorlu ve keşfedilmemiş dünya tamamen tuhaf yaratıklarla dolu, tehlikeli ve sürprizler barındırıyor.

Kaynakları bir araya getirerek yeni itemler craf edebilirsiniz ve hayatta kalmak için gerekli inşaatları yapabilirsiniz.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS

Don’t Starve Together satın al

The Banner Saga 2 (48,99 ₺)

Ödüllü macera serisi Banner Saga 2 ile devam ediyor. Bu destansı, hikaye bazlı, rol yapma oyunu dünya çapında duygusal yolculuğunu devam ettiriyor.

Güçlü liderlik kararları, kaynakların akıllı kullanımı ve usta savaş taktikleleri rakiplere karşı üstünlük kurabilirsiniz.

Destansı Viking oyunu olağanüstü 2D el çizimlerinden oluşan dizileri ve animasyonları ile devam ediyor. Oyunda serinin ilk oyununa göre yeni karakterler ve yeni ırk mevcut.

Uyumluluk: Windows, Mac

The Banner Saga 2 satın al

Audioshield (31 ₺)

Kendi VR donanımı olan kişi sayısı oldukça az aslında, bu yüzden şimdiye kadar ki ilk VR oyunumuzu ancak ekleyebildik. VR donanımı olmayanlardan özür dileriz.

VR’ın etkileyici görsel gücü dayesinde müzik ritmi oyunla içiçe geçirilerek ritim elemanları birleştiriliyor.

Aynı Guitar Hero oynar gibi ellerinizle müzik ritimlerine yumruk atarak eğlenceli bir oyun oynanabilir. Bu göz kamaştırıcı egzersiz ayrıca size spor yapmış hissi getirebilir.

Uyumluluk: Windows
Gereklilik: VR Başlığı

Audioshield Satın al

The Culling (Ücretsiz)

Ona bir Battle Royale oyunu diyebiliriz, bir Açık Oyunları diyebiliriz, geleceğin TV reality şovlarını gösteriyor diyebiliriz, ne dersek diyelim The Culling Steam’de çok büyük bir ilgi gördü.

Yukarıda söylediklerimiz göz önüne alınırsa, oyunu açıklamak için fazla bir söze gerek yok. 16 oyuncu ölümüne bir mücadeleye girişiyor ve son olarak ayakta kalan maçı kazanıyor.

Oyuncular şansları da yaver giderse buldukları silahları kullanabilir ama başlangıçta kısa bir süre bir sopa ile yetinmeleri gerekiyor.

Eğer bir arkadaş yaparsanız gerçekten çok eğlenceli oyun. Tabi en son onun da kafasına arkadan vurmanız gerekecek!

Öyle bakmayın, sadece bir oyun!

Uyumluluk: Windows

The Culling satın al

Sheltered (24 ₺)

Şunu kabul edelim, Fallout 4 sakinleri bunun için oldukça fazla zamana sahipti: robot köleler, düzenli yemek, şık zıplama suitleri falan.

Sheltered bunlara sahip bir yöneticilik oyunu ve daha zor ve yer altında hayatta kalma oyunu.

Başlangıçta kıyamet olmakta ve malzeme toplayıp düşmana karşı onu korumak, bu malzemelerle ailenizin yaşamasını sağlamanız gerekli.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS

Sheltered Satın al

Counter-Strike: Global Offensive Full Edition (24 ₺)

14 yıl önce piyasaya sürülen ve ekip bazlı aksiyon oyunlarına öncülük eden Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) gelişmeye ve büyümeye devam ediyor.

CS: GO, belir aralıklarla aldığı güncellemelerle yeni haritalar, karakterler ve silahlara kavuşuyor. Buna ek olarak, CS: GO yeni oyun modları ve daha fazlasını sunmaya devam ediyor.

Görünen o ki, CS:GO daha uzun bir süre popülerliğinden ve kalitesinden hiçbir şey kaybetmeyecek.

Uyumluluk: Windows, Mac, SteamOS

Counter-Strike: Global Offensive Satın al