İstanbul Autoshow’dan dikkat çeken görüntüler

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından düzenlenen İstanbul Autoshow 2017 TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde başladı. Bu yıl 17.’si düzenlenen etkinlikte 19 otomotiv markasının yeni ve satışı devam eden otomobilleri sergileniyor.

Bu yıl “Geleceğe Yakından Bakın” sloganıyla gerçekleştirilen fuarda, piyasadaki en uygun fiyatlı otomobillerden milyonlarca liralık otomobillere kadar geniş seçenekler sunuluyor.

İstanbul Autoshow'dan dikkat çeken görüntüler 2

Otomotiv ve teknoloji tutkunlarının merakla beklediği İstanbul Autoshow 2017, “Geleceğe Yakından Bakın” teması ile kapılarını 21 Nisan Cuma günü açtı.

Fuarı, Basın ve VIP günü dahil ilk 3 gün sonunda 100.000’i aşkın kişi ziyaret etti. Bugünün ve geleceğin teknolojilerinin sergilendiği İstanbul Autoshow 2017, 30 Nisan saat 21:00’e kadar TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açık tutacak.

İstanbul Autoshow'dan dikkat çeken görüntüler 3

TÜYAP Fuarcılık ve Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) işbirliğiyle düzenlenen İstanbul Autoshow 2017’de, Türkiye’de faaliyet gösteren ve ODD bünyesinde yer alan otomotiv markalarının yanı sıra, teknoloji, inovasyon, bilişim, aksesuar ve yan sanayi firmaları, Sivil Toplum Örgütleri ve basın kuruluşları yerlerini aldı.

İstanbul Autoshow'dan dikkat çeken görüntüler 4

Öte yandan, dünya otomotiv gündeminin en popüler maddelerinden biri olan otonom sürüş, İstanbul Autoshow’un ana konularından olacak.