Aziz Yıldırım lüks cipini motosikletlinin önüne kırdı

- Yorumlar

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım Üsküdar’da lüks cipini seyir halindeyken bir motosikletlinin önüne kırdı. Şok edici görüntüler, motosikletlinin kask kamerası tarafından an be an kaydedildi.

Olay, Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde meydana geldi. Motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın aniden sinyal vermeden önüne kırmasıyla panik yaşadı.

Yıldırım’ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım’a sinyal vermesi gerektiğini söyledi. Ergan’ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açarak küfür etmeye başladı.

Aziz Yıldırım ardından kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu. Yıldırım daha sonra Ergan’a “Ne sinyali lan. Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor sen sinyalden bahsediyorsun” dedi.

Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım’ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan’a sert bir şekilde bağırarak, “Biz gideceğiz ondan sonra çıkacaksın buradan” dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti. İşte dehşet dolu dakikalar.

x