Abdurrahman Dilipak: AK Parti teşkilatı bir haramzadeye dönüşüyor

- Yorumla

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, son (6 Ağustos) yazısında belediyelerde ve AK Parti içerisinde yolsuzluklar yaşandığını ifade ederek “Bu işe vakfı, camiyi de karıştırıyorlar. Cami avlusunda rüşvet pazarlığı yapıyor bu ahlaksızlar” dedi

Yeni Akit Gazetesi yazarı Abdurrahman Dilipak, bugünkü (6 Ağustos) yazısında belediyelerde ve AK Parti içerisinde yolsuzluklar yaşandığını ifade ederek “Daha önce de yazdım, bu iktidar belediye üzerinden geldi, belediyelerle gidebilir İhalelere hile karıştırıyorlar, imar işlerinde bu işler çok fazla. İli, ilçesi yok. Bu işe vakfı, camiyi de karıştırıyorlar. Cami avlusunda rüşvet pazarlığı yapıyor bu ahlaksızlar” dedi.

“Rüşvetçilerden nasıl kurtulacağız?” başlıklı yazısında Dilipak, yolsuzluk yapanların ve rüşvetçilerin cami ve vakıfla aldattığını vurguladı. Rüşvetçilerin aynı zamanda arsız ve yüzsüz olduğunu söyleyen Dilipak, “nasıl yaparsınız bunu” sorusuna, “biz milletvekilinin oğlundan da aldık” diyerek cevap verdiklerini belirtti.

Seçim yaklaştıkça rüşvet ve yolsuzluğun arttığını ifade eden Dilipak, “Biri yapınca öteki de yapıyor, çeteleşiyor…” diyerek AK Parti içi çeteleşmenin varlığına dikkat çekti.

Dilipak, AK Parti’li belediyelere ve parti teşkilatına yönelik uyarılarını şöyle sürdürdü:

Siyasi partiler bilmiyor mu şehirlerinde dönen dolapları. Bilmiyorlarsa niye orada oturuyorlar, biliyorsa niye susuyorlar. Dilsiz şeytan olmaktan ne farkı var bunun..

Kol kırılıp yen içinde kalınca, o kollar kangren oluyor, o kollar çolak oluyor.

Şeytan aslında bu şekilde hem o rüşvetçileri düşürüyor tuzağına, hem de onlar üzerinden ahaliye zulmediyor. Onlar da şeytanın tetikçiliğini üslenmiş birer haramzadeye dönüşüyor.

x
Yorumlar