Shameless’ın Türkiye versiyonundan 2.fragman geldi

- Yorumla

ABD’de yayınlanan komedi ve dram dizisi Shalemess’in Türkiye versiyonu Fox TV’de yayınlanacak. Dizinin 2. fragmanı hayranları ile buluştu. İlk fragmanı sonrası, komedi dizisi olan birçok uygunsuz davranış içeren dizinin ABD versiyonuna nazaran Türkiye versiyonunun klasik aşk dizilerine benzediği eleştirisi yapılmıştı. Bizim Hikaye isimli dizi Fox’ta başlayacak.

Dizide neler olacağının kısa bir ön gösterimi niteliğinde olan ikinci fragman, orijinal Shameless dizisini izleyenlere oldukça tanıdık gelecektir. Orijinal dizi ile oldukça benzer repliklerin yer aldığını gördüğümüz yeni fragmanda ayrıca dizinin tam anlamıyla bir Türk Shameless’i olacağını söylemek mümkün gibi gözüküyor.

Fiona’yı canlandıran Emmy Rossum Türkiye versiyonunu görünce şok oldu

Chicago’nun ‘kentsel dönüşüme uğrayan’ bölgesinde, ekonomik olarak zor bir hayat yaşayan beş kardeş ve alkolik bir babalı ‘Gallagher’ ailesinin etrafında şekillenen ‘Shameless’ta Fiona’yı canlandıran Emmy Rossum Twitter’dan “Türkiye’deki Jimmy Steve ve Fiona bu mu? Ve o bebek Liam ve bozuk bulaşık makinesi mi?!” ifadelerini kullandı.

x
Yorumlar