Bulvarspor Nevşehir’de kampa girdi

- Yorumlar

Spor Toto BAL Ligi ekibi Kartal Bulvarspor Nevşehir’de kampa başladı. 25’i futbolcu olmak üzere 35 kişilik kafile Nevşehir Gülşehir’deki Kartal Belediyesi’ne ait olan Kapadokya Kartal Otel’e ulaştı. 9 gün sürecek kampta futbolcular sabah ve akşam üzeri antrenman yapacak ve hazırlık maçları oynanacak.

Nevşehir’den kamp notlarını ileten gazeteci Fethi Satıcı’nın bildirdiğine göre, mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcak hava şartlarına rağmen futbolcuların çok hırslı. İlk idmanda, kültür fizik hareketleriyle ısınan futbolcular düz koşu yaptı.

Bulvarspor kampın dördüncü gününde kendi aralarında yapmış oldukları 20 şer dakikalık karşılaşmadı kırmızı formalılar yeşil formalıları 2-1 mağlup etti. Havanın çok sıcak olmasına rağmen futbolcuların hırslı görünmeleri ve gün geçtikçe artan performansları özellikle dikkat çekiyor. Sportif Direktör Cemal Zaza, Nevşehir Kampının her bakımdan çok iyi ve olumlu geçtiğinin altını çiziyor. Zaza, bu arada Kartal Bulvarspor’un 30 Ağustos gününe kadar 2 ve ya 3 hazırlık maçı yapılacağı bilgisini verdi.

GEZİNTİ YAPIYORLAR

Tarihi konumu ve Coğrafi uluşumu ve yapısı itibariyle oksijen deposu konumunda olan Kapadokya bölgesinin her konumunu çok iyi değerlendiren Bulvarsporlu futbolcuların bur da adeta enerji ve oksijen depoladıkları belirtiliyor. Öğlen yemeğinden sonra Tesislerin geniş bahçesinde kıya yürüyüşler yapan ve istirahat eden futbolcular cep telefonları ile bir birlerinin fotoğraflarını çekiyorlar.

HERGÜN KAMPI ARIYOR

Bulvarspor Yönetim Kurulu Başkanı Sebahattin Karaer, hergün kampı arıyor, Genel kaptan Onur Doğan ve Bulvarspor Sportif Direktörü Cemal Zaza’dan kamp çalışmaları ile ilgili olarak rapor alıyor. Başkan Karaer’in Cumartesi günü Bulvarspor’un Nevşehir Kampını ziyaret edeceğini ve cumartesi günü Bulvarspor’un Nevşehir Takımları ile yapacağı ilk hazırlık maçını izleyeceği belirtildi.

KAMP 30 AĞUSTOS’TA SONA ERİYOR

Kartal Bulvarspor Sportif Direktörü Cemal Zaza, Bulvarspor kafilesinin son çalışmasını yapacağı 30 Ağustos öğleden sonra Nevşehir Kampının tamamlanacağını ve Ligin balama tarihine kadar Bulvarspor’un kendi tesislerinde, çalışma yaparak ligin başlama tarihini bekleyecekleri bilgisini verdi.

Zaza, 09 Eylül 2017 tarihinde Bulvarspor’un Kartal Stadında Şilespor ile bir hazırlık maçı yapalıcağını da hatırlattı. (Haber: Fethi Satıcı)

x