DAP Yapı Pendik’te yeni proje yapacak

- Yorumlar

DAP Yapı’nın patronu Ziya Yılmaz, Star Gazetesi’ne verdiği röportajda Pendik’te yeni bir projeye başlayacaklarını duyurdu.

Yeni yatırım planları hakkındaki soruyu cevaplayan Yılmaz,

Geçtiğimiz yıl Adam Kule ve ardından Taksim Petek projelerimizi duyurmuştuk. Bu yılda Validebağ Konakları ve İzmir’de olmak üzere yeni projelere imza attık. DAP Holding olarak ülkemize güveniyor ve ekonomiye katkıda bulunmaya devam ediyoruz. Kartal, Maslak, Beykoz, Validebağ gibi ilçelerde geliştireceğimiz projelere ek olarak İzmir’de yeni bir projeye başladık. Pendik’i ise 2018’e yetiştirmeye çalışıyoruz. O da içinde okulu, hastanesi olan 3.500 konutluk devasa bir proje olacak.

Ülkemizin göz bebeği olan İzmir’in Bornova bölgesinde, Atatürk Stadyumu’nun yanında mimarisi ve DAP Yapı kalitesiyle İzmir’in güzelliğine yaraşır bir projeye başlıyoruz. Ön talep toplamaya başladığımız projemizde 13 bin 500 talep aldık. İzmir’in yerel mimari geleneğine uyumlu bir tasarım gözettik. 30’ar katlı iki kuleden oluşan, farklı daire alternatiflerinin yer alacağı ve her biri balkonlu projemizi Ekim ayında tüm detaylarıyla paylaşacağız.

x