İBB’den ücretsiz gitar kursu

- Yorumlar

İBB Gençlik Meclisi, yeni döneminde birbirinden farklı eğitim alanlarında gençlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. İstanbullu 5 milyon gencin buluşma noktası haline gelen İBB Gençlik Meclisi eğitim alanında da gençlerin yanında.

Uluslararası Gençlik ve Eğitim Akademisi ( UGEA ) ile hem ulusal hem de uluslararası 16-25 yaş arası gençlere belgeli eğitim verecek olan İBB Gençlik Meclisi farklı eğitim alanları ile gençlerle buluşuyor.

Ücretsiz eğitimleri ile göz dolduran İBB Gençlik Meclisi gençlerin ilgi alanlarına göre eğitim programları düzenliyor. Kişisel gelişim, yabancı dil, mesleki gelişim, bilgisayar gibi birçok alanda eğitim verecek olan İBB Gençlik Meclisi yeteneğe dayalı branşlarda da eğitim düzenleyecek.

Eğitim programlarından biri olan gitar kursu 20 Eylül 2017 de başlayacak. Gitar Kursu eğitim programı her çarşamba İBB Gençlik Meclisi’nin Saraçhane’deki binasında 16.00-20.00 saatleri arasında olacak. Ücretsiz olarak gerçekleşecek olan eğitimler 28 Mart tarihine kadar devam edecek. Eğitim sonunda katılımcılara katılım belgesi verilecek.

gitar-kursu

x