Dumankaya’ya ait gayrimenkuller satışa çıkıyor

Kartal, Pendik, Maltepe ve Tuzla gibi ilçelerde çok sayıda gayrimenkulü olan ve bu ilçelerde çok fazla iş yapan, 15 Temmuz olaylarından sonra Fethullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile ilişki içinde olduğu gerekçesiyle el konulan Dumankaya İnşaat’a ait gayrimenkuller satışa çıkıyor.

26 Eylül 2017’de Eskidji Müzayede Evi’nde yapılacak olan açık arttırmada FETÖ ile ile ilişkili olduğu gerekçesiyle el konulan Dumankaya’ya ait 16 projedeki 219 gayrimenkul açık arttırma usulu ile satışa çıkarılacak.

İşte satılacak gayrimenkullerden bazıları:

Dumankaya Adres Botanik

Tuzla Aydınlı’daki bu gayrimenkuldeki dükkanlar 127 bin 500 liradan 204 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Adres Kampus

Tuzla Aydınlı’daki bu gayrimenkuldeki dükkanlar 105 bin liradan 497 bin 250 liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Adres Lobi

Tuzla Aydınlı’daki bu gayrimenkuldeki dükkanlar 379 bin 950 liradan 916 bin 300 liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Adres Natura

Tuzla Aydınlı’daki bu gayrimenkuldeki konutlar 240 binden 355 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Flexa

Pendik Kurtköy’deki bu gayrimenkuldeki konutlar 130 binden 1 milyon liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya İkonda

Ataşehir Örnek’deki bu gayrimenkuldeki konutlar 1 milyon 732 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Konsept

Pendik Kurtköy’deki bu gayrimenkuldeki konutlar 1 milyon 652 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Vizyon

Kartal Esentepe Mahallesi’ndeki bu gayrimenkuldeki konutlar 234 binden 3 milyon 375 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.

Dumankaya Horizon

Kartal Kordonboyu Mahallesi’ndeki bu gayrimenkuldeki konutlar 538 binden 1 milyon 558 bin liraya kadar başlangıç fiyatları ile satışa çıkarılacak.