Soylu: Zafer Çağlayan kadar başınıza taş düşsün

- Yorumlar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Kasım’ın 20’sine kadar bizi seyredin. Kasım’ın 20’sine kadar dağ, taş, tepe bırakmadan bu PKK’nın canına okumaya devam edeceğiz” dedi.

Ergenekon, Balyoz, Gezi ve son olarak 15 Temmuz

“Ergenekon’dan, Balyoz’undan tutun bu ülkede ekonomik darbeyi Türkiye’nin üzerine bırakıp da Türkiye’nin rahat hareket etme kabiliyetini ortaya koymaktan tutun, bir taraftan Gezi olayları, bir taraftan 27 Nisan, bir taraftan hepimiz biliyoruz ki 17-25 Aralık darbesi, 6-7 Ekim olayları, bir taraftan hep birlikte bu milletin bu büyük olayları atlatmasındaki katkıyı hep beraber yaşadık, 15 Temmuz’da liderinin feraseti, milletin cesaretiyle beraber bir önemli darbeyi daha Türkiye yaşadı. ”

Başınıza Zafer Çağlayan kadar taş düşsün

Başınıza Zafer Çağlayan kadar taş düşsün. Buradan söylüyorum yaptıkları Türkiye düşmanlığıdır, bu, açık ve nettir. Bizi pes ettirmeye çalışıyorlar, Türkiye’yi teslim almaya çalışıyorlar. 15 Temmuz’da başaramadılar ve hepsi 15 Temmuz’da veise kapıldılar, ‘acaba ne yapalım?’ Bir tarafta Amerika’da Pensilvanya’da o meczubu orada Türkiye karşıtı bir kişi olarak tutuyorlar, ‘elimizde’ diyorlar. Yetmedi, Amerika’nın talimatıyla aynısını Almanya gerçekleştiriyor. Ne kadar mendebur var hepsini orada tutuyorlar. PKK, DHKP-C FETÖ hepsini. Hepsine sahip çıkıyorlar, hepsine vatandaşlık, hepsine ikamet veriyorlar. Biz bunların hepsini biliyoruz. Sonra Türkiye’ye adamlar gönderiyorlar, burada dernekler vakıflar açıyorlar, sonra da istedikleri gibi istihbari, ajanlık faaliyetlerini yapacaklarını zannediyorlar. o eski Türkiye yok. Avucunuzu yalayacaksınız bundan sonra. Bugün ayakları üzerinde duran Türkiye var. Bizim müttefikimiz Amerika değil mi? PYD’ye silah, füze yardımı yapıyor. Türkiye buna ses çıkardığı zaman kendi parlamentolarından, kendi senatolarından ‘hangi kararı çıkarırız da Türkiye’ye diz çöktürürüz’ hesapları, planları yapıyorlar. Bunların hiçbirisine teslim olmayacağımızı herkesin bilmesini istiyoruz.

x