Bostancı’da kadınlar tuvaletinde ortalık bir anda karıştı

- Yorumlar

İstanbul Kadıköy’de kadınlar tuvaletinde ortalık bir anda karıştı. Edinilen bilgiye göre, İBB çalışanı görevli kadının ısrarına rağmen turnikeye 1 lira atmak istemeyen 3 kadın ısrarcı oldu. Bunun üzerine tuvalet görevlisi ile kadınlar kavga etti. Saç saça baş başa kavga güvelik görevlileri tarafından ayrıldı.

Kadınlar tuvalette birbirine girdi

Olay, Bostancı’da 2 Eylül tarihinde saat 18.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre 3 kadın, görevli kadından turnikeye 1 lira atmadan, ücretsiz geçerek tuvalete girmek istedi. Görevlinin itirazı üzerine ortalık karıştı.

Tuvalet görevlisi: Cumhurbaşkanına sesleniyorum

Şikayet dilekçesini vermek için Anadolu Adalet Sarayı’na gelen F.G., İHA’ya yaptığı açıklamada “Olay günü yanıma 3 kadın geldi. Turnikeden ücretsiz geçmek istediler. Ben de paranız yoksa rica edin kumandayla geçireyim. Bu şekilde geçiremem, güvenlik kameraları var. Sizi kaçak geçirirsem ben ekmeğimden olurum, dedim.

Bunun üzerine kadınlardan biri, “Darphane gibi para basıyorsunuz zaten, herşeyi paraya çevirdiniz, alın paranızı” diyerek turnikeden geçti” ifadelerini kullandı.

Arbede anları kamera görüntüleri

https://www.youtube.com/watch?v=1_-KoK55lSc

x