Power System Karnitin Ürünleri

Sporcular için proteinler ve amino asitler çok büyük bir önem taşımaktadır. Bu kişiler öğünlerinde her zaman protein ve amino asit deposu olan ürünleri tercih etmeye çalışsalar dahi yeteri kadar bu ürünleri vücutlarına alamazlar. Bu durumda da kişilerin çeşitli spor besinleri kullanarak bu maddeleri almaları ve sonrasında daha verimli bir spor dönemi geçirmeleri gerekecektir. Spor yaparken kişilerin bir yandan kas oluşumlarını destekleyen maddeleri almaları gerekirken bir yandan da enerji sağlayan ve yağ yakımını sağlayan maddeleri almaları gerekmektedir. Bu aşamada kişiler doğru ürünlere yönelirlerse gerek duydukları tüm maddeleri rahatlıkla vücutlarına alabileceklerdir.

Karnitin maddesi de bu aşamada en önemli maddelerden birisidir. Birçok ürün içeriğinde yer alan l carnitine ile birlikte çok etkili bir spor besinine dönüşmektedir. Karnitin denilen madde yağ asitleri üzerinde görevli olan maddedir. Bu yağ asitlerini mitokondriye taşıyan madde olan karnitin, yağların burada oksitlenmesini ve enerji üretilmesini sağlamaktadır. Eğer vücut içerisinde yer alan karnitin miktarı artarsa yağlar daha fazla taşınacak ve parçalanarak enerjiye dönüştürülecektir. Bu da kişilerin yağ oranlarının düşmesine, kilo verirken yağlarından yakmalarına sebep olacaktır. Bunun yanında kişilere çok yüksek bir enerji verdiği için spor aşamasında kullanıcıların performansında ciddi artışlar meydana gelirken bu da daha fazla spor yapılmasını ve daha fazla kas oluşumunu sağlamış olacaktır.

Bu kadar önemli etkiler yaratabilen karnitin içerikli ürünler arasında Power System markası tarafından üretilen ürün oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Ürünün bir servisinde 3600 mg. karnitin yer almaktadır. Bu miktar bu tarz ürünler arasındaki en yüksek miktardır. İçeriğinin bu zenginliği ürünü birçok rakiplerinin önüne geçirmektedir. En saf hammaddeler kullanılarak üretilen bu ürün Almanya’da yüksek teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Çok hızlı emilme özelliği olması sebebiyle kısa süre içerisinde emilimi gerçekleşmektedir. Bunun sonrasında da kullanıcılar hemen yağ yakımına başlarlar. Sıvı halde olan bu ürünün kullanımı oldukça rahat olurken içerisinde karnitin dışında başka bir madde tercih edilmemiştir. Çok düşük miktarlarda protein, karbonhidrat ve yağ bulunmaktadır. Ancak bunlar da genel aşamada küçük enerji desteği için kullanılmıştır.

Günde bir tüp kullanımı son derece yeterli olacaktır. Her biri 30 ml. olan 20 adet tüpten oluşan bir ambalajda ürün satışa sunulmaktadır. Bu durumda da kişilerin 20 defa ürünü kullanma şansları olacaktır. En iyi kullanım dönemi spordan 15 ya da 20 dakika öncesidir. Eğer kişiler bir yandan da aç karınla bu ürünü tüketirlerse emilim çok hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. İlk defa karnitin içerikli bir ürün kullanacak olan kişilere ilk 3 gün yarım servis kullanması önerilmektedir. Bu kullanım ile birlikte Power System l carnitine ürünü en kısa sürede etkisini göstermeye başlayacaktır.

Yüksek miktarda karnitin içeren bu ürünü satın alacak olan kişiler Fitbull sitesini tercih edebilirler. Site içerisinde ürün 142 TL fiyat ile satılırken her bir servis 7,1 TL tutmuş olacaktır. Fitbull sitesinin genel kampanyası olarak kişiler havale ile ödemelerini yaparlarsa %5 indirim kazanarak ürünü 134,90 TL fiyattan alabileceklerdir. Bunun yanında kişilere 6 farklı hediye seçeneği sunulmaktadır. Bu hediye seçenekleri arasında kişiler shaker ya da saklama kabı gibi uzun süre kullanabilecekleri ürünleri seçebilirken tek servislik protein barlarını ya da amino asit desteklerini hediye olarak seçebileceklerdir. Bunun sonrasında kişiler rahatça ödemelerini de yaparak hem satın aldıkları ürünü hem de hediyelerini beklemeye başlayacaklardır.