Pendik’te dükkan sahibinden müşterisine Osmanlı tokadı

- Yorumlar

Pendik’te bir otomobil yedek parçacısından satın aldığı otomobil parçasını iade etmek isteyen müşteri Erkan Baştan, dükkan sahibi ile arasında çıkan arbadede Osmanlı tokadı yedi. Olaya ilişkin dava görülmeye devam ediyor.

Pendik Oto Sanayinde meydana gelen olayda, satın aldığı otomobil parçasını iade etmek için geldiği dükkanda, dükkan sahibi ile tartışan müşteri Osmanlı tokadı yedi. Anadolu 63’üncü Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmada taraflar birbirinden şikayetçi olduklarını kaydederken, olay günü yaşananlara ilişkin görüntülerin yer aldığı güvenlik kamerası kayıtları dava dosyasına sunuldu.

Dava karar için ertelenirken, dosyaya giren görüntülerde müşteri Erkan Baştan’ın olaydan birkaç saat önce dükkana gelerek, satın aldığı otomobil parçasını değiştirmek istediğini söylediği ve dükkan sahibinin kabul etmediği yer alıyor. Birkaç saat sonra tekrar iş yerine gelen müşterinin ürünü iade etmek için ısrar etmesi üzerine dükkan sahibi ile aralarında sözlü tartışmanın yaşandığı görülüyor. Tartışmanın büyümesi üzerine dükkan sahibinin, müşteriye tokat attığı kameralara yansıyor.

x