İDO vapur seferlerine 2018 güncellemesi

- Yorumlar

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), iç hat seferleri 2018 yılı için yeniden düzenledi. İDO, düzenlemenin yolculardan gelen talep ve yoğunluklara göre yapıldığını söyledi.

Güncel tüm vapur seferlerine alttaki bağlantılardan bakabilirsiniz:

Bu doğrultuda, 2 Ocak 2018 tarihi itibarıyla iç hat seferlerin yeniden düzenlendiği aktarılan açıklamada, Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattında seferlerin günlük karşılıklı 8 sefer (hafta sonu 6 sefer), Beşiktaş-Bostancı hattındaki seferlerin ise günlük karşılıklı 4 sefer olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Açıklamada, “Bu doğrultuda 2 Ocak 2018 tarihi itibariyle iç hat seferlerimiz yeniden düzenlenmiş olup, Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattında seferlerimiz günlük karşılıklı 8 sefer (hafta sonu 6 sefer), Beşiktaş-Bostancı hattındaki seferlerimiz ise günlük karşılıklı 4 sefer olarak yapılacaktır. Diğer tüm hatlarımızda misafirlerimiz için konforlu, keyifli ve avantajlı şekilde seferlerimiz devam etmektedir.

Yeni düzenlemeye göre Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattı ve Beşiktaş-Bostancı hattı yeni sefer saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.” ifadesine yer verildi.

Diğer yandan, İDO’nun Kartal’daki seferlerinin ne zaman yeniden başlayacağı ile ilgili bir açıklama yer almadı. İDO, bir süre önce Kartal seferlerini durdurmuş, iskeleye de bakım afişi asmış, ancak bu bakım yıllardır sona ermemişti.

x