İDO vapur seferlerine 2018 güncellemesi

- 4 yorum

İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), iç hat seferleri 2018 yılı için yeniden düzenledi. İDO, düzenlemenin yolculardan gelen talep ve yoğunluklara göre yapıldığını söyledi.

Güncel tüm vapur seferlerine alttaki bağlantılardan bakabilirsiniz:

Bu doğrultuda, 2 Ocak 2018 tarihi itibarıyla iç hat seferlerin yeniden düzenlendiği aktarılan açıklamada, Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattında seferlerin günlük karşılıklı 8 sefer (hafta sonu 6 sefer), Beşiktaş-Bostancı hattındaki seferlerin ise günlük karşılıklı 4 sefer olarak gerçekleştirileceği kaydedildi.

Açıklamada, “Bu doğrultuda 2 Ocak 2018 tarihi itibariyle iç hat seferlerimiz yeniden düzenlenmiş olup, Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattında seferlerimiz günlük karşılıklı 8 sefer (hafta sonu 6 sefer), Beşiktaş-Bostancı hattındaki seferlerimiz ise günlük karşılıklı 4 sefer olarak yapılacaktır. Diğer tüm hatlarımızda misafirlerimiz için konforlu, keyifli ve avantajlı şekilde seferlerimiz devam etmektedir.

Yeni düzenlemeye göre Bostancı-Kadıköy/Yenikapı-Bakırköy hattı ve Beşiktaş-Bostancı hattı yeni sefer saatlerine buradan ulaşabilirsiniz.” ifadesine yer verildi.

Diğer yandan, İDO’nun Kartal’daki seferlerinin ne zaman yeniden başlayacağı ile ilgili bir açıklama yer almadı. İDO, bir süre önce Kartal seferlerini durdurmuş, iskeleye de bakım afişi asmış, ancak bu bakım yıllardır sona ermemişti.

x
Yorumlar
PINAR

NEDEN BU KADAR AZ BOSTANCI BEŞİKTAŞ NEDEN YOK

deniz

trafik sorununun bu kadar büyük olduğu bir şehirde deniz yolu ile ulaşımın bu kadar kısıtlanması inanılır gibi değil ?
Neden Kartal, Maltepe Bostancı’dan sürekli Beşiktaş, Eminönü için vapur seferleri düzenlenmiyor. İnanın çok büyük talepler olur ve trafik sorununa biraz rahatlama getirir. Lütfen dikkate alın ilerlemeyen karayoluna mahkum etmeyin şu güzel şehirde!!!!!!

Figen

Bostancı-Kadıköy-Bakırköy sefer sayılarının azaltılmasına çok çok üzüldük. Dileriz yeniden eski tarifeye dönülür ve kaldırılan seferler başlar.

Esin

Bostancı bakırköy sefer saatleri uygulaması şaka gibii..kaldırırsa yeri …hafta sonu sabah saati yokkk