Gökhan Yüksel

İstanbul’da bazı ilçelere yılbaşı nedeniyle kamyon, TIR, beton mikseri girişi yasaklandı

- Yorumla

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı gecesi olası bir saldırıyı engellemek için bazı ilçelere ağır tonajlı araçların girişini yasakladı. Yapılan açıklamada, “Yılbaşı tedbirleri kapsamında Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Bakırköy ve Kadıköy’e, Pazar günü saat 08:00’dan Pazartesi saat 08:00’a kadar kamyon, TIR, beton mikseri gibi ağır tonajlı araçların girişi yasaklanmıştır.” denildi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, yılbaşı gecesi için önlemleri sıkı tutuyor. Geçen yılki yılbaşından ders alan Emniyet bu sefer herhangi bir saldırıya mahal vermemek için sert önlemler aldı.

Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, şöyle denildi:

Yılbaşı tedbirleri kapsamında Sarıyer, Şişli, Beşiktaş, Beyoğlu, Fatih, Bakırköy ve Kadıköy’e, pazar günü saat 08.00’dan pazartesi saat 08.00’a kadar kamyon, TIR, beton mikseri gibi ağır tonajlı araçların girişi yasaklanmıştır.

Pazar günü Beyoğlu İstiklal Caddesi ve bu caddeye çıkan yollar saat 15.00’dan, Taksim Meydanı’na çıkan cadde ve sokaklar ile diğer yollar saat 10.00’dan, Beşiktaş ilçesindeki yollar 15.00’dan, Şişli ilçesindeki yollar saat 16.00’dan, Kadıköy ilçesindeki yollar saat 15.00’dan itibaren tedbirlerin sona ermesine kadar kapatılacaktır

x
Yorumlar