Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na: Klozetleri kendisine gösteremedim, Bahçeli de yanımızdaydı ayıp olur diye

- Yorumlar

Partisinin Düzce’deki il kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na yüklendi.

Erdoğan şunları söyledi:

‘KLOZETLERİ KENDİSİNE GÖSTEREMEDİM AYIP OLUR DİYE’

Affedersin tuvaletlerin klozetlerinin altın olduğunu söyledi. Bir kere zar zor geldi, tabi ki klozetleri kendisine gösteremedim zira sayın Bahçeli de yanımızdaydı ayıp olur diye. Tabi hiçbiri doğru değildi. Ama bu kişi çamur at tutmasa da izi kalır taktiği ile hareket ettiği için yüzünde en küçük bir kızarma emaresi görmedik. Bu müfteri zatın daha o kadar çok yalanı, yanlışı var ki hangi birini anlatsak bilemiyoruz. Bu son yaptığı iftiralarla ilgili davalar açıldı. Şimdi artık yargıda bütün akrabam hepsi yüzleşecekler. Bundan sonra kolay molaya af yok.

‘KILIÇDAROĞLU’NUN TAKIMI BAĞDAT CADDESİ’NDE TANKLARI ALKIŞLIYORLARDI’

Açık söylüyorum, net söylüyorum; 15 Temmuz gecesi Bay Kemal’in takımı bizlerle beraber, MHP’li kardeşlerimizle beraber, o FETÖ’cülere karşı yürümediler. Biz birlik olduk, beraber olduk yürüdük ama Bay Kemal’in takımı ortalıkta yoktu. Onlar Bağdat Caddesi’nde tankları alkışlıyorlardı.

‘PAYİTAHT’I İZLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ?’

Neydik ne olduk? Bunu da bilelim. Tarihimizi de bilelim. Payitaht’ı izliyorsunuz değil mi? Bir haftada 75 tanesi gitmiş, öbür hafta 100 tanesi gitmiş. İnlerine kadar, sıfırlayacağız bunları. Huzurumuza musallat olanlar bedelini ağır ödeyecek. Türkiye’den başka devletimiz yok.

x