Kartal’da silahlı kavga, bir yaralı!

Kartal’da iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle sözlü tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Gruptan bir kişi tabancayla Hanifi Beldek’i bacağından vurdu

Kartal’da iki grup arasında çıkan kavgada, 42 yaşındaki Hanifi Beldek silahla bacağından vuruldu. Silahlı saldırıyı yapan kişi daha sonra da araya girmek isteyenleri tokatladı.

Önce vurdu, sonra tokatladı

Olay, önceki akşam Kartal’da meydana geldi. İddiaya göre iki grup aralarında henüz bilinmeyen bir nedenle sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine gruptan bir kişi tabancayla Beldek’i bacağından vurdu.

Olayda Hanifi Beldek yaralanırken iki grup bir süre daha kavga etmeye devam etti. Beldek’i bacağından vuran saldırgan daha sonra araya girmek isteyenlere tokat attı. Defalarca tokat atılan bir kişi yere düştü.

Dakikalarca süren kavga sonrası saldırgan ve yanındaki kişi hızla olay yerinden kaçtı. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Yaralanan kişi, taksiyle Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürüldü.