Hedef Çöp Konteyner

- Yorumlar

​Çöp konteynerleri bir ihtiyaçtan ortaya çıkmıştır. İnsanlar evlerindeki çöpleri dışarılara atamayacağı için çöp konteynerleri geliştirilmiş ve insanların hizmetine sunulmuştur. Bu alanda hizmet veren hedefkonteyner.com firması olarak öncelikli amacımız temiz ve yeşil çevreye katkı sağlamaktır. Firmamız uzun yıllardır çöp kutusu,çöp kovası, metal çöp konteyneri, büro içi çöp kovaları, çöp toplama setleri, park-bahçe tipi çöp kovaları ve yer altı çöp istasyonları gibi alanlardaki ürünlerin üretimini ve satışını yapmaktadır.

Hedef Çöp Konteyner Olarak Ne Zamandan Beri Hizmet Vermekteyiz

​Çöp kovaları ve konteynerleri alanında 1985 yılından bu yana üretim yapan Kartal/İstanbul’da hizmet veren hedefkonteyner.com firması olarak işinde uzman ekiplerle çalışmaktayız. Çalışma ekibimiz çevre temizliği konusunda titizlikle çalışmaktadır.

Firmamızın Bünyesinde Hangi Hizmetleri Vermekteyiz

​Sürekli alışılmışın dışında üretimlerimiz ile yepyeni projelere kapılar açmaktayız. Teknolojik gelişmeleri üretimlerimize yansıtmaktayız. Teknik kadromuzun tecrübeleri ile hedef çöp konteyner firması olarak rakip firmalardan önde yer almaktayız. İstanbul Çöp Konteyner Firmaları arasında Kaliteli ürünler üreterek hizmete sunmayı kendimize hedef koyan bir firma olduğumuz için; bu hedef doğrultusunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Ürünlerimize 2 yıl garanti vererek belediyelere, resmi kurumlara ve toplu konutlara satış yapmaktayız. Firma olarak her geçen zaman diliminde kendimizi daha da geliştirerek hizmet vermekteyiz. Sektörümüzde varlığımızı ve öncelikli tercih edilen bir firma olduğumuzu defalarca kanıtlamaktayız. Deneyimli ve gerekli bilgi birikimine sahip üretim ekibimizle ileriye dönük projelerde de yerimizi almaktayız. En dayanıklı ve en kaliteli ürünleri müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak ürün çeşitliğini her geçen gün daha da arttırmaktayız.

Müşterilerilerimiz Firmamızdan Memnun mudur?

​Müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutan bir firma anlayışı ile müşteriler ilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çöp konteyner alanında en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Teknolojik makineleri aktif kullanarak, kaliteli ürünleri piyasaya sürmekteyiz. Müşteriler ilerimiz firmamızla çalıştıktan sonra tekrar çalışma talebinde bulunmaktadır. Çalışma ekibimiz özverili ve sabırlı bir disiplin ile üretim yapmaktadır. Otuz yılı aşkın bir süredir hizmet veren firmamızın en önemli özelliklerinden biri de yıllardır edindiği tecrübelere körü körüne bağlanmadan, hep ileriye ve yeniye yönelik çalışmalar yapmaktır. Hedef Konteyner firması olarak ürettiğimiz ürünlerin özelliklerini satış sitesine yazmaktan çekinmeyen alanında iddialı bir firmayız. Firmamızın satış ürünlerinin genel özellikleri şu şekildedir;

– Üretimini yaptığımız ürünlerin üretim maddeleri sıcak ve soğuk hava koşullarına, güneş ışığının direkt yansımalarına karşı dayanıklıdır.

– Frenli malzemelerden ürettiğimiz ürünler olduğu gibi frensiz malzemelerden ürettiğimiz ürünler de vardır.

– Müşteri talebine göre bazı ürünlere pedal gibi aparatlar da ekleyebilmekteyiz.

– Teknolojiyi aktif kullanarak yine bazı ürünlerin kapak kısımlarına otomatik kilit eklemekteyiz.

– Ürünlerimiz içine aldığı sıvı malzemeleri dışarı sızdırmamaktadır.

– Ürünlerimizin renkleri doğal hava koşullarından etkilenerek solma yapmamaktadır.

– Üretimini ve satışını yaptığımız ürünlerimizin, çevre dostu olmalarındaki en önemli durum ise tekrar dönüştürülebilir olmalarıdır.

– Tıbbi atık için kullanılan ürünlere “Dikkat Tıbbi Atık” yazısı eklemekteyiz.

– Plastik ve metal malzemelerden üretilen ürünlerimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizin isteklerine göre metal ve ya plastik malzeme kullanmaktayız. Sağladığımız hizmet düşünüldüğünde ürün fiyatlarının uygun olduğu görülecektir. Hedef çöp konteyner firması olarak kalitemizi ve tecrübemizi müşterilerimize yıllardır kanıtlamaktayız.

-hedefkonteyner.com olarak sizlere her zaman kaliteli hizmet ve ürünleri sunmaya devam edecegiz

Adres: Çavuşoğlu Mah. Sanatkarlar Cad. NO:28 ​​​İletisim : 0216 305 02 25
Kartal / İstanbul

Makale.net

x