Kartal Çırçır Caddesi’nde icradan satılık dükkan

- Yorumla

Kartal, Çırçır Caddesi üzerinde, minibüs caddesine 50 metre, sahil yoluna 350 metre mesafede, yüksek ciroya sahip köşe dükkan icradan satılıktır.

Kartal şehir merkezinde, ulaşıma çok yakın konumda, kullanım alanları rahat, her türlü işletme olanaklarına açıktır. Kartal Fenerium mağazasını geçer geçmez sağa dönünce Çırçır Caddesi’nin Gevrek Caddesi ile kesiştiği yerdedir.

Kartal Belediyesi’ne yürüme mesafesindeki mevcut işletme, paket servis ağırlıklı çalışmakta olup, haftanın 7 günü 14-18 saat süreyle hizmet veren konumdadır. Taşınmazın yarısı işletmeciye aittir. İmar durumu belgesine göre 60 m2’lik arsa üzerine 24 m2’lik taban alanlı toplam 105 m2’lik bir bina yapma imkanı bulunmaktadır. Halen zemin kat 64 m2, asma kat 37 m2 olmak üzere toplam 101 m2 kapalı alana sahiptir.

İSTANBUL ANADOLU 18. İCRA DAİRESİ MÜDÜRLÜĞÜ

Dosya No: 2014/17061 ESAS

Muhammen Bedeli: 275.000 TL

Birinci Satış Günü: 19.11.2018 14:00

Satış Yeri: Mezat Salonu 2 – İstanbul Anadolu Adalet Sarayı B Blok -4. Kat KARTAL / İSTANBUL

İhale açık artırma suretiyle yapılacaktır. Birinci artırmanın yirmi gün öncesinden, artırma tarihinden önceki gün sonuna kadar esatis.uyap.gov.tr adresinden elektronik ortamda teklif verilebilecektir.

Artırmaya iştirak edeceklerin, tahmin edilen değerin %20’si oranında pey akçesi veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri lazımdır.

Şartname, ilan tarihinden itibaren herkesin görebilmesi için dairede açık olup gideri verildiği takdirde isteyen alıcıya bir örneği gönderilebilir.

Resmi ilan sayfası https://www.ilan.gov.tr/detay-emlak-isyeri-ve-ticari-isletme-icradan-satilik-dukkan-524808.html adresinde yer almaktadır.

x
Yorumlar