Gökhan Yüksel Kartal Belediye Başkanı

- Yorumlar

Kartal Belediye Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel, 2019 yerel seçimleri için Kartal Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusu yaptı. Yüksel, aday adaylığı başvurusunu yaptıktan sonra basın açıklaması ile aday adayı olduğunu açıkladı. Yüksel’in adaylığı CHP MYK ve PM’de onaylandı ve CHP’nin Kartal Belediye Başkan Adayı Gökhan Yüksel oldu. Başkan adayı olan Gökhan Yüksel, seçimleri kazanarak Kartal Belediye Başkanı oldu.

2 yıldır Kartal Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yapan Gökhan Yüksel, Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu. Aston Amerikan Üniversitesi’nde İşletme Doktorasına devam eden Yüksel yerel yönetimler ve belediyecilik konusundaki tecrübesi ile Kartal Belediyesi’ni yönetmeye talip oldu.

CHP Kartal ilçe teşkilatında açıklamalarda bulunan Yüksel, “Doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Kartalımıza daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum. Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim.” dedi.

gokhan yüksel aday adayı oldu

Gökhan Yüksel’in açıklamasının tamamı

Ben Gökhan Yüksel. Doğma büyüme Kartallıyım. Eğitim hayatıma Kartal’da başladıktan sonra Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü lisans programı ve sonrasında Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa Yüksek Lisans Programı’nı tamamladım. An itibariyla Aston Amerikan Üniversitesi’nde İşletme Doktorası yapıyorum. Yerel yönetimlerde ekonomi ve bütçe konusunda tez çalışmamı sürdürüyorum.

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Kartal Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı, Ana Kademe Kurultay Delegeliği görevlerinde bulundum. Ardından örgütümüzün takdiriyle başlayan Belediye Meclis Üyeliği görevim; Encümen Üyeliği, Encümen Başkanlığı, Belediye Başkan Yardımcılığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği görevleriyle devam etti.

Şimdi ise yine sizin takdir ve desteklerinizle, doğup büyüdüğüm, okuduğum, yaşadığım ve derin bir sevdayla bağlı olduğum Kartalımıza daha fazla hizmet edebilmek için Belediye Başkan Aday Adaylığına başvurumu yapmış bulunuyorum. Sorun çözen, hizmet veren ve birleştiren siyaset anlayışımı sizlerin de desteğiyle Belediye Başkanı olarak devam ettirmek istiyorum. Bu isteğimi gerçekleştirecek bilgiye, birikime, emeğe, tecrübeye ve gençlik enerjisine sahibim. Kartal için çalıştım, çalışıyorum ve her zaman çalışacağım. Yanımda olan aileme, dostlarıma ve tüm yol arkadaşlarıma içtenlikle teşekkür ederim.Gökhan Yüksel

gokhan yuksel kartal

Gökhan Yüksel kimdir?

Gökhan Yüksel, Kartal Belediye başkan yardımcısı. 32 yaşında. Erzincan Üzümlü ilçesi Tanyeri Nahiyesi Zurun Köyü nüfusuna kayıtlı. Doğma büyüme Kartallı.

Celal Bayar Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu, yüksek lisansını Marmara Üniversitesi Sermaye Piyasası ve Borsa programında yaptı ve halihazırda Aston Amerikan Üniversitesi’nde İşletme Doktorası yapıyor.

x