Hüsnü Süslü: Kartal’da değişim fark yaratacak

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. Hüsnü Süslü, seçim çalışmaları kapsamında Kartal’da halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Her gittiği yerde vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Süslü, Kartal’ı sorumluluk, dürüstlük, adanmışlık, denge, doğal ve temiz yaşam ilkelerini esas alarak yöneteceklerini ifade ederek, “Kartal’da değişim fark yaratacak” dedi.

Mart 2019’da yapılacak olan yerel seçimlerde Kartal’ı yönetmeye talip olan CHP Kartal Belediye Başkan Aday Adayı Doç. Dr. Hüsnü Süslü seçim çalışmaları kapsamında Kartal’ı adım adım gezerek halkla bir araya geliyor. Özellikle CHP’nin az oy aldığı mahallelere ziyaretler yapan Süslü, bu ziyaretlerin amacını, “Kartal’da partimizin oyunu arttırarak, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin AKP’nin elinden alınması için çaba sarf edeceğiz. Bunun için Kartal’da her kesime gidiyoruz. ‘Birlikte yöneteceğiz’ ilkelerini ve yönetim anlayışını anlatıyoruz. Kartal halkının göstermiş olduğu ilgi bizleri onurlandırıyor. İlgilerine layık olmak, daha iyisini yapmak için çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz’ şeklinde açıkladı.

“Kartal halkına danışıyoruz”

‘Sözümüz Var! Birlikte Yöneteceğiz’ diyerek Kartal Belediye Başkan aday adaylık başvurusu yapan Doç. Dr. Hüsnü Süslü, Kartal’ın ihtiyaçları doğrultusunda projeler hazırladıklarını ifade ederek ‘İlçemizin sorunlarını ve ihtiyaçlarını kent sakinlerine danışarak tespit ettik. Bu çalışmalarımız doğrultusunda ekibimizle birlikte mahallelere özgü projeler geliştirdik. Bunun yanı sıra Kartal’a değer katacak projelerin çalışmalarını tamamladık. Hiç kimsenin şüphesi olmasın ki Kartal’da birlikte yönetimi esas alarak partimizin oylarını arttırarak CHP’nin iktidarını koruyacağız’ dedi.

Doğru adımlarla yepyeni bir Kartal hedeflediklerini belirten Doç. Dr. Hüsnü Süslü, istihdam olanaklarından, sağlıklı yaşam koşullarına kadar her konuda çalışmalarda bulunduklarını belirterek, “2013 yılından bu yana sürekli halkın içindeyiz. Sivil toplum örgütlerinden yöre derneklerine, esnaftan kanaat önderlerine, kadınlara, gençlere her kesimden her yaştan insanla bir araya geliyoruz. Bu buluşmalar doğrultusunda ortak akılla Kartal’ın geleceğini hep birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

“5 temel ilkeyi esas alıyoruz”

Belediye yönetiminde 5 temel ilkeyi esas alacaklarını ifade eden Doç. Dr. Hüsnü Süslü bunları şu şekilde açıkladı:

SORUMLULUK

DÜRÜSTLÜK

ADANMIŞLIK

DOĞAL VE TEMİZ YAŞAM

DENGE