İstanbul’daki güzellik merkezinde iğrenç olay

İstanbul Kadıköy’de bir güzellik merkezinden pedikür işlemi sonrası kalan ölü derileri piranalarına vereceğini söyleyerek alan kişinin ölü derileri yediği ortaya çıkıt.

Öldü derileri yiyen kişi hakkında güzellik merkezi sahibi, “benim de DNA’larımı yemiş” diyerek şikayette bulundu. İş yeri sahibi genç kadın, T.Y. isimli zanlının iş başvurusunda bulunduğunda kendisine pedikür yaptığını belirterek, “Pedikürden sonra çıkan ölü deriyi istedi. Balıklarına verdiğini söyledi. Yani adam benim DNA’larımı yemiş” dedi.

Böyle bir olayla ilk defa karşılaştığını söyleyen Ş.T., “Manikür, pedikür işlemlerinden arta kalan ölü derinin ne işe yaracağı konusunda hiçbir fikrim yoktu kendisini tanıyana kadar. Alıp yediğini söyledi bana. Normal bir şey olmadığını düşünüyorum. Para karşılığında almayı teklif etti, kabul etmedim. Telefonumdan ve sosyal medya hesaplarımdan taciz ediyordu sürekli. Son olarak iş yerimi aradığı için şikayette bulundum. En azından bir tedbir kararı konulmasını istiyorum. Bunu artık sürekli hale getirmemesi açısından” diye konuştu.