İstanbul’da bazı belediyeler zabıta alacak

- Yorumlar

İstanbul’da Arnavutköy, Bağcılar ve Çekmeköy Belediyeleri zabıta memuru alacak. Belediyeler başvurular hakkında detayları resmi internet sitelerinde açıkladı. İşte zabıta alım kriterleri ve detaylı bilgiler.

İstanbul’da Arnavutköy, Bağcılar ve Çekmeköy belediyeleri bünyelerinde çalışmak üzere toplamda 95 zabıta memur alımı yapılacak. Belediyelerde zabıta memur alımına yönelik başvuru kriterleri ve ilgili tüm detayları internet sitelerinde açıkladı.

ARNAVUTKÖY BELEDİYESİ ZABITA ALIMI

Arnavutköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla toplamda 40 zabıta memuru alınacaktır. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

BAĞCILAR BELEDİYESİ ZABITA MEMUR ALIMI

Bağcılar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda yer alan unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla toplamda 40 zabıta memuru alınacaktır. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

ÇEKMEKÖY BELEDİYESİ ZABITA MEMUR ALIMI

Çekmeköy Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere, Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydı ile belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla toplamda 15 zabıta memuru alınacaktır. Daha fazla bilgi almak için tıklayın.

x