Kartal 24 2019’a hazır, işte yenilikler

- Yorumlar

Kartal’ın en çok okunan haber sitesi Kartal 24, 2019 yılı için hizmetlerinde yeniliklere gitti.

2018 yılında, 2017 yılına göre kullanıcı sayısını yüzde 32 arttıran Kartal 24, arama motorlarında da Kartal ile ilgili aramalarda zirveye oturdu.

Yapılan yenilikler kapsamında Kartal 24 internet sitesinde birçok iyileştirme içeren bir güncelleme birkaç gün önce yayınlandı.

Bu güncelleme ile sitenin masaüstü ve mobil cihazlardan sunduğu deneyimin kalitesi arttırıldı.

Gelin sitede yapılan yeniliklere kısaca göz atalım.

cover-k24-3

Tasarım

Kartal 24’ün v.10 kod adlı yeni versiyonunda (10. versiyon) Kartal 24 tasarımda binden fazla iyileştirme yapılarak birçok teknik hata ortadan kaldırıldı. Sitedeki bazı kısımlar yeniden tasarlandı. Kategori sayfaları, haber sayfalarında yer alan paylaşım kısmı, haber sayfalarının genel düzeni, yorum sistemi gibi alanlarda düzenlemeler yapıldı. Sizin için daha hızlı ve sağlam bir site oluşturmak için yoğun bir mesai harcandı. Sitenin kullandığı tüm teknolojiler son sürümlere yükseltildi.

Etkinlikler

Kartal, Maltepe ve Pendik’teki tüm etkinlikler artık aylık olarak Etkinlikler sayfasından yayınlanmaya başlandı. Buradan Pendik, Maltepe ve Kartal’daki kültür merkezlerindeki etkinlikler hakkında bilgi alabilir, biletli etkinliklere bilet almak için direkt linkleri kullanabilirsiniz. Etkinlikler sayfasına, ana menüdeki Yaşam kısmından açılan menüden de ulaşabilmek mümkün.

Kategori ve menü düzeni

Kartal 24 Ana menüsü ve mobil menüsü daha kullanışlı olması için yeniden düzenlendi ve yeni hizmetler menüye eklendi.

kartal24-menu

Kartal 24 ana menü

kartal24-mobilmenu

Kartal 24 mobil menü

Artık Kartal 24’ün haberlerini, Kartal’ın mahallelerine ve Anadolu Yakası ilçelerine göre ayrılmış olarak da takip edebilirsiniz. Bunun için alttaki sayfaları kullanabilirsiniz.

Menüden ulaşabileceğiniz diğer fonksiyonlar ise, elektrik ve su kesintilerine dair haberleri topladığımız tekil sayfalar. Artık elektrik ve su kesintilerini belli sayfalardan vereceğiz. Böylece alttaki sayfalara girerek sürekli olarak güncel kesinti bilgilerine ulaşabileceksiniz.

Kartal 24’de büyük ilgi gösterdiğiniz video haberler artık kendine özel bir Videolar sayfasında da takip edilebilecek. Bunun için menüde yer alan Video bağlantısına tıklamanız yeterli.

Kartalspor haberleri için özel ana sayfamız geliştirilerek aynı şekilde sunulmaya devam ediliyor.

Yaşam kategorisi de yeniden tasarlandı. Kitap ve Sergi olmak üzere 2 yeni kategori eklendi. Yaşam kategorisine dahil olan alt kategorilere menüden değil, Yaşam kategorisi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bildirim hizmeti

Kartal 24’ten tarayıcı bildirimleri almak için bildirimlere ücretsiz abone olabilirsiniz. Bu yeni hizmetle sadece çok önemli haberleri size tarayıcı bildirimi ile ulaştıracağız. Abone olmak için, daha fazla bilgi için tıklayın.

Mobil deneyimi

Kartal 24 mobil deneyimi yeniden tasarlanarak daha kaliteli hale getirildi. Kartal 24’ü iOS ve Android’de ana ekrana ekleyerek bir uygulama gibi de kullanabilirsiniz.

iOS’ta ana ekrana eklemek için, Safari tarayıcısından Kartal 24’ü açıp, paylaşma seçeneğine tıklayıp, “Ana ekrana ekleme” yapabilirsiniz. Android telefonunuzda ise Chrome ile açıp, sağ üstteki ayarlar düğmesinde açılacak seçeneklerden “ana ekrana ekleye” tıklayın.

Kartal 24’ü Sosyal medyada takip edin

Posted by Kartal24.com - 24 Saat Kartal Haberleri on Saturday, August 5, 2017

Kartal 24 tarafından yönetilen resmi sosyal medya sayfaları aşağıda sıralanmıştır. Takip ederek her daim güncel kalın!

x