Su Günü Kartal’da Kutlanacak

- Yorumla

Kartal Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, 21-26 Mart Orman Haftası ve 22 Mart Dünya Su Günü sebebiyle 22 Mart 2013 Cuma 12.00 – 15.00 saatleri arasında Bülent Ecevit Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda bir dizi etkinlik düzenliyor.

Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ün açılışını yapacağı Dünya Su Günü Etkinliklerinde barkovizyon gösteriminin ardından Sabiha Gökçen Kız Meslek Lisesi ve Doğa Koleji’nin temsilcileri, günün anlamına dair sunumlarını yapacaklar. Suyun önemi hakkında röportajların ve yağmur yağdırma deneyinin de yer alacağı etkinlikler saat 13.30’da Özel Yakacık Fen Bilimleri Okulları öğrencilerinin sahneleyeceği “Doğanın Öfkesi” adlı tiyatro oyunuyla devam edecek. Oyunun ardından saat 14.00’te Doğa Koleji Ritim Grubu izleyenlere neşeli dakikalar yaşatacak. Doğa Koleji öğrencilerinin “2070 Yılından Mektup” başlıklı sunumundan sonra Özel Yakacık Fen Bilimleri Okulları öğrencileri saat 14.30’da, geri dönüşüm malzemelerinden yapılmış müzik aletleriyle birçok şarkıya hayat verecekler. Etkinlikler, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz ve Başkan Yardımcıları ile Çevre Müdürü tarafından plaket ve fidan sertifikalarının verilmesiyle sona erecek.

22 Mart 2013 Cuma 12.00 – 15.00 saatleri arasında Bülent Ecevit Kültür Merkezi Nikah Salonu’nda gerçekleşecek Dünya Su Günü etkinliklerimize katılımınızı bekler, saygılarımızı sunarız

x
Yorumlar