Kartal sahilinde denizde boğulan genç hala bulunamadı

İstanbul Kartal’da Kordonboyu sahilinde iddia nedeniyle gece 3:00’da denize giren ve boğularak kaybolan genç bulundu mu? Vatandaşların merak ettiği bu soruya henüz olumlu bir yanıt alınamadı. Ekiplerin denizde arama çalışmaları devam ediyor.

Kartal’da geçtiğimiz gün denize giren ve denizden çıkamayan 30 yaşındaki Barış Kekeç isimli gencin cansız bedeni henüz bulunamadı. Kartallı vatandaşların merakla beklediği haber henüz gelmedi. Sahilde yapılan çalışmalara Deniz Polisi, Sahil Güvenlik ve Kartal Belediyesi ekipleri destek veriyor. Acılı ailenin sahildeki bekleyişi ise devam ediyor. Boğulan gencin ailesi arama çalışmalarının yürütüldüğü noktada hüzünlü bekleyişini sürdürüyor. Kartallı vatandaşların da aileye taziye ziyaretleri gerçekleşiyor.

Olay, saat 03:00 saatlerinde, Kartal’ın Kordonboyu Mahallesi sahilinde meydana geldi. İddiaya göre Barış Kekeç (30) isimli genç, arkadaşları ile sahilde oturuyordu. Arkadaşları ile bir süre burada sohbet eden Kekeç, arkadaşları ile denize girme konusunda iddiaya girdi.

Barış Kekeç kıyafetlerini çıkartarak gece vakti denize atladı. Burada bir süre yüzen Kekeç, kıyıya tekrar çıkmak isterken akıntıya kapıldı. Kekeç’in denizde boğulmaya başladığını gören arkadaşları, durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

bogulan genc

Olay yerine gelen ekipler, Kekeç’i deniz üzerinde hareketsiz bir şekilde yatarken buldu. Sahil güvenliğine ve deniz polisine haber verildi. Ekipler, akıntı ile birlikte kaybolan Barış Kekeç’in cesedini arama çalışması başlattı.

Arama çalışmaları 2 gündür devam etmesine rağmen henüz talihsiz gencin cansız bedenine ulaşılamadı.