Kartal sahilinde boğulan gencin cenazesi Kartal Cemevi’nden kaldırıldı

- Yorumlar

İstanbul Kartal’da Kordonboyu sahilinde iddia nedeniyle denize giren ve boğularak hayatını kaybeden 30 yaşındaki Barış Kekeç’in cenazesi bugün saat 14:00’da Kartal Cemevi’nden kaldırıldı.

Kekeç’in yakınları cenaze esnasında büyük hüzün yaşadılar. Kartal’da geçtiğimiz gün denize giren ve denizden çıkamayan 30 yaşındaki Barış Kekeç isimli gencin cenazesi Kartal Cemevi’nden kaldırıldı.

Kartal’da denize girdikten sonra kaybolan gencin cansız bedeni ekiplerin çalışması ile bulunmuştu.

Olay, saat 03:00 saatlerinde, Kartal’ın Kordonboyu Mahallesi sahilinde meydana geldi. İddiaya göre Barış Kekeç (30) isimli genç, arkadaşları ile sahilde oturuyordu. Arkadaşları ile bir süre burada sohbet eden Kekeç, arkadaşları ile denize girme konusunda iddiaya girdi.

Barış Kekeç kıyafetlerini çıkartarak gece vakti denize atladı. Burada bir süre yüzen Kekeç, kıyıya tekrar çıkmak isterken akıntıya kapıldı. Kekeç’in denizde boğulmaya başladığını gören arkadaşları, durumu polis, sağlık ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

bogulan genc

Olay yerine gelen ekipler, Kekeç’i deniz üzerinde hareketsiz bir şekilde yatarken buldu. Sahil güvenliğine ve deniz polisine haber verildi. Ekipler, akıntı ile birlikte kaybolan Barış Kekeç’in cesedini arama çalışması başlattı.

Arama çalışmaları 2 gündür devam etmesine rağmen henüz talihsiz gencin cansız bedenine dün ulaşıldı.

x